3bdullanasser

Abdallah Nasser Nasser itibaren Byaravalli, Karnataka, Hindistan itibaren Byaravalli, Karnataka, Hindistan

Okuyucu Abdallah Nasser Nasser itibaren Byaravalli, Karnataka, Hindistan

Abdallah Nasser Nasser itibaren Byaravalli, Karnataka, Hindistan

3bdullanasser

Bu iyi bir kitap, ama "Babamdan Düşler" i daha çok sevdim. Barack Obama'ya oy vermek isteyip istemediğiniz hakkında tartışıyorsanız, bu iyi bir kitap. Onun ahlaki ve politik felsefesi hakkında çok şey anlatıyorum.

3bdullanasser

Yaşamının çoğu için on altı yaşındaki Hattir Brooks bir mesafeden diğerine göre kapatıldı. Burada-ve-orada Hattie olmaktan bıkmış, Iowa'dan ayrılma ve geç amcalarının aile yanıtı iddiasını kanıtlamak için tek başına Vida, Montana'ya hareket etme cesaretini toplar. "En azından şimdi mektuplarım daha ilginç olacak," diye yazıyor Fransa'daki Kaiser'i kurtaran iyi arkadaşı Charlie'ye. 'Yine' kitabından kopyaladım

3bdullanasser

"Ve eğer yükselen bir kayalık üzerindeki bir kaleye işaret edip 'Yonder ... zer kalesi' diyebilirsem, bir volf kederli bir şekilde ulumaya bağlanır. Ne yazık ki, insanlar sana komik bir vay içinde bakıyorlar. " burada tekrar, yeni harika bir yan karakter - otto chriek. Onu sev. ve psikotropik manzara, özellikle üniversitedeki final haftası, düğünden iki ay önce ve temelde önceki işlerimin bazılarında her gün her zaman özlem duyduğum bir şey. ("hey, sana bir sorum var ..." "yeeeees? (gök gürültüsü kazası)" oh, bu nasıl yardımcı olurdu. Burada beni hazırlıksız yakalayan birkaç sahne var, ama iyi bir şekilde. Ölüm ve Bay Tulip ile son sahneler benim için o kadar başarılıydı ki, son paragraf beni güldürdü ve gitti, "tamam, o zaman bu daha iyi." ve her zaman olduğu gibi, yüksek sesle kahkaha atarım, bu harika bir şeydir ve bir kitabın beni sık sık yapabileceği bir şey değil. Bunu sevin. oldukça karanlık bazı sahneler var ve büyük açıklama çok fazla değil Eğer dikkat ediyorsanız büyük bir açıklama, ama bu yüzden bu kitabın peşindeydim gerçekten değil. Bay pratchett bir kez daha bana onun işini neden bu kadar çok sevdiğimi gösterip gösteremeyeceğini görmek için peşindeydim.

3bdullanasser

1992 Caldecott Medal Winner Incredibly detailed and realistic watercolor illustrations in this one. I thought the story was odd and imaginative, but pretty random to be very interesting. Apparently on Tuesdays different kinds of animals are able to fly around. The particular Tuesday on which the book takes place features frogs on flying lily pads wreaking havoc all over town. Funny and cute, but not a lot to it other than the illustrations.