mjmackintosh

James MacKintosh MacKintosh itibaren Viloria de Rioja, Burgos, İspanya itibaren Viloria de Rioja, Burgos, İspanya

Okuyucu James MacKintosh MacKintosh itibaren Viloria de Rioja, Burgos, İspanya

James MacKintosh MacKintosh itibaren Viloria de Rioja, Burgos, İspanya

mjmackintosh

Bu kitap benim favorilerimden biriydi! Bu kitap, siyahlara orada özgürlük verildikten sonra bile karşılaştıkları mücadeleler hakkında çok şey anlatıyor. En sevdiğim karakter Mitchel adında siyah bir erkek, onu seviyorum çünkü daha güçlü bir öz değer duygusu var. Sadece siyah olduğu için onu daha az değmez hale getirdiğini fark eder.

mjmackintosh

Roald Dahl'a çocukken takıntılıydım. Kitapları mükemmel bir sersemlik ve karanlık kombinasyonu (ve Coen kardeşlerin filmleri için mükemmel bir başlangıçtı.) Bu yetişkin kitaptaki bu dengeyi yeniden yaşamayı umuyordum, ama biraz hayal kırıklığına uğradım. Kitabın ilk yarısını çok ama büyük olasılıkla işletmenin saf yeniliklerinden keyif aldım. Şehvetli saçma, Mr.Dahl'dan bir sexipade mi? Ne yanlış! Ama yaklaşık yarı yolda, yenilik yıprandı ve arsa kendini sürdüremedi. Hikaye tekrarlandı ve şakalar yaptı. (Sperm hakkında söyleyebileceğiniz çok fazla şaka var!) Sıkıldım ve çocuk kitaplarında ve kısa öykülerinde çok yetenekli olduğu endişesini koruyamadığı için üzgündüm.

mjmackintosh

Eğlenceli - diğer kitapları kadar iyi değil - biraz dalgalı, ama hayali ve iyi düşünülmüş bir komplo içeriyor.

mjmackintosh

Ne tatlı bir aşk hikayesi ... Sonunda çok ağladım. Normalde bir romantizm okuyucusu değilim ve eleştirmenlerin bu yazar hakkında ne söylediğini biliyorum, ancak yazdığı güzel aşk hikayeleri için ona biraz kredi vermelisin.

mjmackintosh

Great summer read. Would definitely read before seeing the movie.