superpowerdesign

Christopher Lawler Lawler itibaren Jawahirpur, Uttar Pradesh, Hindistan itibaren Jawahirpur, Uttar Pradesh, Hindistan

Okuyucu Christopher Lawler Lawler itibaren Jawahirpur, Uttar Pradesh, Hindistan

Christopher Lawler Lawler itibaren Jawahirpur, Uttar Pradesh, Hindistan

superpowerdesign

Bu kitaptan hayal kırıklığına uğradım, dizideki ilk çok ilginçti! Bu kitap sadece birincisi ile aynı genel çizimi kullanıyor ama biraz kurutucu.

superpowerdesign

Stephenson'un en iyi kitabı. Ana karakterin adının "Hiro Protagonist" olduğunu fark ettiğimde ilk sayfada gülüyordum. Kesinlikle parlak, çılgın ve tamamen berbat.

superpowerdesign

Ah oğlum. Bunu markette aldım ve okumak için yığımın arkasına yerleştirmeyi planladım, ancak kızımın okulunda ekstra uzun bir ebeveyn toplama hattında beklerken, ilk okudum hatasını yaptım faliyet alani, sahne. Geri kalanından henüz emin değilim, ama bu açılış sahnesi uzun zamandır okuduğum en iyilerden biriydi! Yıldız açıklığı. Yeni bir konsept, (çok distopik roman okumadım) ve dışarı çıkıp hala orada olduğundan emin olmak için gökyüzüne bakma dürtüsünü almaya devam ettim. Sürpriz bir sona at ve BAM! Evrenin Karşısındasın. Kesinlikle devam filmi okuyacağım.

superpowerdesign

Bir sebeple ünlü.

superpowerdesign

Yazar, Mart ayı küçük kadın ailesinde olmayan baba hakkında bir hikaye yarattı.

superpowerdesign

Bu kitap daha yürek parçalayıcı ve daha az dahi ve bence bu oranın biraz değişmesini isterdim. Dave Eggers ve küçük kardeşi bir sonraki kitabını yazmaktan kurtuldu.

superpowerdesign

Gerçekten bu kitap zevk ve ı-ebil vermek o 4.5 yıldız verirdi. Son beni hayal kırıklığına uğrattı, ama sadece daha fazlasını istediğim için. Kardeşlerin ve ailenin güzel hikayesi, sadakat ve yaptığımız seçimler ve bizi şekillendirmelerine nasıl izin verdiğimizi seçtik. Çin Amerikan deneyimi ve Çin tarihi hakkında bilgi edinmek için büyüleyici.

superpowerdesign

Every review I read was either for the book or against it. Totally understand why people didn't like this book. Wish I would've just put it down, not worth my time.

superpowerdesign

I received this book as a bday gift and really wondered if I would like it. I was heartened by the fact that it was a Pulitzer Prize winner, but I still wasn't sure how much I would enjoy reading about a divorced man starting a second career as a real estate agent! In the end, I found the writing incredibly captivating. The uses of internal dialogue and everyday situations made each of the characters come to life. I found myself never really connecting to the main character, but still being fascinated by the intimate details of his life -- a sign of truly great writing as far as I'm concerned!

superpowerdesign

Listen is about a website that records private conversations for the entire town to read. Hurtful things are said, and the mystery is: Who in the world is doing this and how? The characters are wonderfully done. They're the average American family living in an average American community. Obviously, this book is about the power of words and while the read is easy, the subject matter is deep. Are ill words said between two or more people in private as hurtful as if they were said in public? Eeek! Rene gives us a picture of lives that are wrecked by hurtful things said by other people--even by Christians. In fact, most of the hurtful things said were by people who called themselves church going folks. I enjoyed the book and my toes were stepped on, which is always a good thing. This would be a great book for a bookclub and discussion questions are available at the back of the book. Well done, Rene Gutteridge. Well done!