buzzybee

Breanna Perry Perry itibaren Kebasen, Kebasen, Banyumas Regency, Central Java, Endonezya itibaren Kebasen, Kebasen, Banyumas Regency, Central Java, Endonezya

Okuyucu Breanna Perry Perry itibaren Kebasen, Kebasen, Banyumas Regency, Central Java, Endonezya

Breanna Perry Perry itibaren Kebasen, Kebasen, Banyumas Regency, Central Java, Endonezya

buzzybee

Yeni yıla beş yıldızlı bir kitapla başlamayı çok seviyorum (geçen yıl Açlık Oyunları idi), bu yüzden Ready Player One'ın bu kutuyu tamamen benim için işaretlediğinden mutluyum. Bu kitap benim (son derece geeky) sokakımda: video oyunları (çok!), Sanal gerçeklik, 80'ler pop kültürü, film referansları, çevrimiçi bir yarışma çizgi hazine avı, dev transformatör robotları, hack ve eşek karakterlerini tekmeliyor. <3 Bu hikayeyi baştan sona çok sevdim.

buzzybee

Bu / bu kitapların üzerimdeki etkisini abartmanın bir yolu yok. Yıllardır okuduğum her şey, belki de bu güne kadar, 9 yaşındayken bu kitabı okudum. Profesör Tolkien'in benim için yarattığı tamamen farklı bir dünyaya açılan bir kapı gibi bir yaşam çizgisi gibiydi. En azından zaman zaman külfetli ve kesinlikle sıkıcı olan bir hayattan kaçış. Söyleyebileceğim hiçbir şey yok, ihsan edemeyeceğim, gereksiz olmaz. Bu kitap hakkında söylenebilecek her şey söylendi. Eklemeye çalışacağım tek şey şu: Ruhu bu kitaba ulaşamayan herkes için derin bir acıma hissediyorum.

buzzybee

Asla giremedim, bu yüzden hiç bitirmedim, adil olmak için.

buzzybee

İsa hakkında ilginç bir bakış açısı ...

buzzybee

Bu benim tüm zamanların en sevdiğim kitabı! Kolay okunabilir ve çok tatlı ve komik. Ortaokuldayken aldığım kopyaya sahibim ve birçok kez okudum, asla eskimiyor. William Goldman'ın diğer tüm kitapları çok kötü. Bununla gerçekten altın vurdu.

buzzybee

Interesting discussion on why recycling is not always the best option (in terms of resources and toxicity), and how to more effectively design materials for effective recycling/reuse

buzzybee

I preferred Harry Potter when it wasn't such a worldwide phenomenon... It appealed to me because it reminded me of all those old Enid Blyton stories about boarding schools. :)