bredys

Edmundo Vieira Vieira itibaren A. Kondapuram, Andhra Pradesh 515445, Hindistan itibaren A. Kondapuram, Andhra Pradesh 515445, Hindistan

Okuyucu Edmundo Vieira Vieira itibaren A. Kondapuram, Andhra Pradesh 515445, Hindistan

Edmundo Vieira Vieira itibaren A. Kondapuram, Andhra Pradesh 515445, Hindistan

bredys

Bu önemli bir kitap. Kirschenbaum, daha büyük malzeme bağlamları (inanılmaz derecede güçlü ve kullanışlı) açısından anlama sürecini karmaşıklaştırmak yerine, veri depolama, malzeme kalıcılığı ve arayüz opaklığına odaklanan teknolojinin kendisini inceleyen malzeme analizi için bir strateji sunuyor. . Bu kitabı aydınlatılmış incelememin bir parçası olarak, "sanal" olanın aksine, dijital yazımın "maddi" bir uygulama olarak tartışılmasına izin veren bir alan açmak için kullanıyorum.

bredys

Bu kitap A.M.A.Z.I.N.G. Bu konuda her şey harikaydı. Wendy Mass için bir başka gol! :)

bredys

Stanley Seagull, bir çocuğa çevreye dikkat etmeyi ve aynı zamanda azim dersini öğreten bir kitaptır. Stanley Seagull yemek yemeyi çok seviyor ve zamanının çoğunu ailesi yiyecek arayan ya da okyanus üzerinde uçarken geçiriyor. Ailenin yiyecek almak için en sevdiği yerlerden biri muhtemelen en tehlikeli olanıdır ve Stanley sadece midesi ile evinden uzaklaştığını düşünmek ve geri dönmek için savaşmak zorundadır. Bu çocuk kitabının sanatı iyi ve sayfadaki kelimelerin açıklamasına uyuyor, ancak oldukça açık. Aşağı taraflarında bile Stanley Martı, çocukların plajda okurken iyi öğrenecekleri ve eğlenecekleri mesajına sahiptir.

bredys

Yazılarını gerçekten çok beğendim, bu yüzden köktendinci son gün azizlerine bu bakıştan da keyif aldım. S / b ve LDS (mormonlar) arasındaki farkları öğrenmek ilginç. herkes kurgusal değildir, bu yüzden eğer değilseniz, bunu o kadar da sevmeyebilirsiniz. ince havaya göre daha az hikaye anlatımı.

bredys

Herkes bunu okumalı. Finansal güvenlik için kendinizi nasıl kuracağınız konusunda iyi bir temel.

bredys

Çoğu normal insanda olduğu gibi, bunu çevirmek için bir kitaba ihtiyacım olurdu, ama yazar fantastik bir iş çıkardı, onu daralttık, böylece 'normal' halk olsun ve dostum, iyi.

bredys

Lexile 720L IL: UG - BL: 5.0 - AR Pts: 11.0

bredys

Nabokov is a master of words, and Lolita is much more than just a story. its a mistery puzzle, a twisted love story, a psychological novel, and an amazing art work. its only problem was that i found it hard to read ordinary modern books after it. but maybe thats not such a bad thing after all. :-)