dazzlingmaf2f6

Sooyoung Cho Cho itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Sooyoung Cho Cho itibaren Texas

Sooyoung Cho Cho itibaren Texas

dazzlingmaf2f6

Kısa hikaye antolojisi, bazıları elbette diğerlerinden daha iyi, Favorilerim: Oh Sloane Martin tarafından Yalnız Maceraları .... "halı donmuş pizza zeytinleri gibi çirkin bir yeşil oldu" T-Ten Jenna tarafından Fat End Chelsea Star Sunshine tarafından Mecca Jamilah Sullivan'dan Henry Kar Dövüşü Bu kitap, diğerleri gibi, bir eşcinsel çocuk eşdeğeri olmasını diler.

dazzlingmaf2f6

Adam Davies'in önceki iki kitabı, Kurbağa Kralı ve Elveda Limon, tüm zamanların favorilerimden ikisi. Bu o kadar iyi değildi. Sadece tamamen farklıydı - yaş tipi kitabın yürekten gelmesi yerine, bir gerilim / kapari tipi kitaptı. Yine de iyiydi, ama bir gerilim filmi kadar iyi değil. Başlangıçta büyük suçlunun kimliğini tahmin ettim ve tahmin etmede iyi değilim.

dazzlingmaf2f6

Bu büyük bir gerilim hikayesiydi. Bu ikinci kitabı ilkinden çok daha iyi keyif aldım. Isabelle harika bir karakter ve ben onun tutum yapabileceğini seviyorum. Bir erkeğin işindeki bir kadın her zaman şüphe altındadır. Harika hikaye, bunu bir deneyin.

dazzlingmaf2f6

dili gözlerime zarar verdi :(

dazzlingmaf2f6

bugün bunu oku, tonlarca eylem, klasik riordan

dazzlingmaf2f6

10. sınıfta birkaç hikayesi bize verildiğinde, "Şimdi bunu takdir etmeyeceksin. Ama bir gün, yapacaksın." ÇOK DOĞRU. Güneyi anlamak istiyorsanız (ve yapmalısınız), buradan başlayın. Parlak, garip, korkunç.