branislavte7e8

Brano Tuzinsky Tuzinsky itibaren Saftekingazi Mahallesi, 49400 Malazgirt/Muş, Türkiye itibaren Saftekingazi Mahallesi, 49400 Malazgirt/Muş, Türkiye

Okuyucu Brano Tuzinsky Tuzinsky itibaren Saftekingazi Mahallesi, 49400 Malazgirt/Muş, Türkiye

Brano Tuzinsky Tuzinsky itibaren Saftekingazi Mahallesi, 49400 Malazgirt/Muş, Türkiye

branislavte7e8

Bu kitap gerçekten iyi bir kitaptı. Ancak, ilk başta kitabın çok sıkıcı olacağını düşündüm çünkü okuduğum kitap gibi hissetmiyordu. Sonra kitabı okumaya devam ettikçe daha da ilginçleşti. Her ne kadar bu iyi bir kitap ve bu kitabı ilginç bir kitap okumak isteyen okuyuculara tavsiye ediyorum; kitap hakkında sevmediğim bazı şeyler de var. Kitap hakkında sevmediğim bazı şeyler, bazı eylemlerin tekrarlanmasıydı. Kitabın, "yumruklarını sıkma veya dişlerini sıkma" gibi birkaç eylemde çok fazla tekrar vardır. Sıkıcı olduğunu düşündüm. Ayrıca, bu kitapta yer alan kavgaların bir kısmı alanın her tarafındaydı. Her ne kadar hikayenin bu noktalarının yanında kitap hakkında da iyi şeyler vardı. Kitabın karakterlerinden biri olan Umasi'nin bir insan için nasıl büyük bir morali olduğunu sevdim. Karakterin yazar Imasu'yu yansıttığını veya yansıttığını düşündüm, çünkü karakterin adını okursanız açıkça görülebilir, Imasu yazılmıştır, ancak geriye doğru. Sonuçta, bu kitap iyi, okumaya değdi.

branislavte7e8

Reviewed by Economic History

branislavte7e8

This was one of the first books I reviewed on Goodreads, immediately after reading it for an undergraduate class. Although I often argue with the idea that one can "get" or "not get" a book, I realize now that I wasn't ready to read this book. Now, having re-read it for a grad-level class, I realize the depth and intricacy of Erdrich's project. Her exploration of the looming "otherness" of Native American identity is fascinating, and her stark prose is beautiful in its way.

branislavte7e8

A great job of compiling stories of the era and featuring some snippets of the events bringing the 60s to the end.