525010391188e

Zuwen Zhao Zhao itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Zuwen Zhao Zhao itibaren Texas

Zuwen Zhao Zhao itibaren Texas

525010391188e

Hayat sadece geriye doğru anlaşılabilir, ancak ileriye doğru yaşanmalıdır.

525010391188e

Moxy Maxwell'in Stewart Little'ı sevmediğini sevdim, bu yüzden ellerimi almaktan heyecanlandım. Bununla birlikte, Moxy (çoğunlukla) masumca bir şeyden kurtulmak yerine (ilkinde olduğu gibi), boklu ve yıkıcıdır. Dokuz yaşında bir çocuğun bir kağıda teşekkür etmenin iyi bir fikir olduğunu düşündüğüne gerçekten inanan var mı? Ve gazeteden çıktığını ve duvarın üzerinden yazdığını bilmiyor musunuz? Ciddi anlamda? Hala ilk bir tavsiye, ama muhtemelen bu atlamak.

525010391188e

** spoiler uyarısı ** Her okuduğum en iyi kitap olduğunu düşünüyorum. Size içme ve araba kullanma hakkında bilgi verir. Size bunu yapmamanız gerektiğini söyler çünkü başkalarının hayatına neden olabilir ve bununla başa çıkamazsınız. Eğer iyi bir arkadaşsanız, o kişiyi size yardımcı olabilmeleri veya yardım alabilmeleri için her zaman tutmalısınız. Bu kazayı aklınızda tutmak iyi değil çünkü aptalca şeyler yapmanıza neden olabilir. Eğer yardım etmeye çalışan biri varsa o kişinin gitmesine izin vermemelisin. Eğer bir psikolog görürseniz ve yardıma ihtiyacınız olduğunda size geri dönmenizi söylüyorsa, size yardım ediyorsa o kişiyle kalmalısınız. En iyi arkadaşınla asla kavga seçmemelisin çünkü o her zaman senin için. Size yardım etmek için gerçekten çok uğraşıyorlarsa asla ebeveynlerinizle tartışmayın.

525010391188e

Bali'nin ilk günü, Jan'dan kitabı aldım, kesinlikle okumam gerektiğini söyledim. Her zaman tavsiyelerine güveniyorum. Kitaptan ilk bakışta, aynı akşam geç saatlerde ... ve kitap bittiğinde uyudum. Hint İngilizcesindeki orijinal sürümü beğendim. Onu Kerala'nın her yerinde Cochin'e kadar tüm Trivandrum kentinde, Roy ile bir kez daha takip ettim. Atmosferi tarif etme şekli, Trivandrum, Kerala, Hindistan'da yaşıyor. "Küçük Şeylerin Tanrısı" başka bir dünyanın, Hindistan'ın herhangi bir yerinin tanımı, savaşa, güce, küfürlü ve aynı zamanda yoksulluk ve sakatlık trajedisine karşı hassas bir ifadedir. Ian'ın bir başyapıt olmasa da okumayı önerdiği kitaplar kesinlikle okunabilir ve şaşırtıcıdır. "Küçük Şeylerin Efendisi" adlı kısa romanıyla tanıştığı için Yan'a borçluyum. İlk sayfalarda "Arundati Roy" un güzel ve hareketli tanımına katıldım. 1997'de (1997) Booker Ödülü'nü kazanan Yıldızların Efendisi, iki özdeş göbeğin yaşamının hikayesidir; Rachel ve Staa çocukken ayrılır ve 31 yaşında tekrar birleşir . Hikaye, Hint Kerala eyaletinde bir yerde başlıyor ve orada bitiyor, Amo Maymun, Papachi ve özellikle acı çeken kadın, teyzesi ile bir yaz geçiren çocukların annesi (Mamachi) gibi basit karakterlerle sona eriyor. Kalküta'ya gider ve eve dönmekten kaçınmak için orada çayla evlenir. Adam alkolik ve Jesse ve Rouen tarafından taciz ediliyor ve hatta efendisinin avını yapıyor. Mamachi bir ikiz sahibidir ve sonunda vazgeçer ve Kerala'daki ailesine geri döner. Arvandati, "Özürlülüğü, Acı Çekmeyi, Mutluluğu, Sadece Bir veya İki Satırda Olur, Oh ve Sistemin Romantizmi, Sanki Takdir Edilmişim gibi." , Ayrılır ve sonunda Kerala'ya döner ve 31 yaşında ikiz oğulları ile tekrar bir araya gelir. Roman, aynı zamanda Hint meselelerine ve benzer toplumlara hitap eder, savaşı kınar ve barışı övüyor; Sonunda, Hintçe kelime "Nali" (yarın)!

525010391188e

Bu birbiriyle bağlantılı kısa öyküler serisidir. Yüzeyde onlar NYC'de yüksek ve alçak aşk hakkında, ama orada yanan tüm bok civciv daha çok daha derin ve daha eğlenceli. Biraz da gizem / fantezi tarafında.

525010391188e

Although it got better towards the end, I was extremely disappointed as I did not feel there was a plot and the two characters narrating seemed identical.