bocadepaprica

Daniela Carral Carral itibaren Gransmoor, Driffield, East Riding of Yorkshire YO25 8HX, İngiltere itibaren Gransmoor, Driffield, East Riding of Yorkshire YO25 8HX, İngiltere

Okuyucu Daniela Carral Carral itibaren Gransmoor, Driffield, East Riding of Yorkshire YO25 8HX, İngiltere

Daniela Carral Carral itibaren Gransmoor, Driffield, East Riding of Yorkshire YO25 8HX, İngiltere

bocadepaprica

Bu kitap, teyzesinin ona bir yere götürdüğünü ve genç kızın bir kadın evine konulduktan sonra birkaç gün sonra o bulduğu genç kız doent'i söylediğinden daha zor bir hayat yaşayan genç bir kız hakkında. bir fahişe olarak satılıyor ... artık size söylemeyeceğim, çünkü onu mahvederdi! Bence bu kitap çok güzel bir kitaptı ve asla bırakmadım, bitene kadar okumaya devam ettim!

bocadepaprica

Başlangıçta Mibs ve kardeşlerinin hikayesini takip etmeye devam etmediği ve ilk kitaptan çok daha geç gerçekleştiğinden hayal kırıklığına uğradım. Ancak, hikayeye daha fazla dahil olduğum için bunu çabucak aştım. Benim tek sorunum: WY, Gillette'de yaşıyorum ve bu kitap, Sundance dışındaki bir çiftlikte, yaklaşık bir saat sonra gerçekleşiyordu. Asla bir zamanlar orada olduğuna inanmadım. Uygun görünmüyordu. Ingrid Law'un Wyoming'e bile olup olmadığını merak ediyor muyum yoksa sadece onu bir harita üzerinde mi gördü?