dorianalcaf4b

Doriana Lafayette Lafayette itibaren Arbelia, West Bengal, Hindistan itibaren Arbelia, West Bengal, Hindistan

Okuyucu Doriana Lafayette Lafayette itibaren Arbelia, West Bengal, Hindistan

Doriana Lafayette Lafayette itibaren Arbelia, West Bengal, Hindistan

dorianalcaf4b

Hamileliğin benim için çok uzak olduğu göründüğünde, boktan korkmama ihtimaline karşı bu kitabı şimdi okumak istedim. Ama aslında kadınların hamile iken okumasının "güvenli" olduğunu söyleyebilirim - paranoyayı ulusal medya tarafından beslenenden daha fazla beslemeyecek (son zamanlarda kafein, kimse?). Steingraber, çevre sağlığı ve toksikoloji ile ilgilenen dinleyici kitleler için parlak bir şekilde yazan bir biyologdur. _Erin Brockovitch_ filmini beğendiyseniz, bu kitabı beğeneceksiniz! Hamilelik deneyimi hakkında, her bölümü deneyimin bir ayına ayıracak bir formatta yararlı bilgiler sağlar. "Biyolojik" zaman ile OB / Gyn'iniz tarafından kullanılan "hamilelik saati" arasındaki farkı açıklar; sabah hastalığına ilişkin mevcut araştırmaların son derece berrak bir şekilde gözden geçirilmesini sunmaktadır; emzirmenin faydalarını övüyor; geleneksel olmayan doğum seçenekleri ve hamilelik ve doğumun tıbbileşmesinin tarihini araştırıyor ... Ve daha fazlası.

dorianalcaf4b

sürükleyici hikaye ve çok ilham

dorianalcaf4b

Da Vinci koduna çok benzer şekilde, gerçekten keyif aldığım bazı eylemler, gerginlik ve bazı İncil temelleri verdi.

dorianalcaf4b

Brown'dan bir doktora için çok fazla olgusal hata. Tüm zamanların ilk uzun metraj filmi ve Louise Brooks'un İngiltere'de birkaç film çektiğinden bahsettiğinde, kaynaklarının ne olduğunu ve tanımadığım malzemeyi karıştırıp karıştırmadığını merak ediyorum. Talihsiz.

dorianalcaf4b

Alex Rider'a bir kez daha imkansız bir görev verildi.

dorianalcaf4b

Bu kitap eğlenceli. Bu "Güzellik ve Canavar" ın modern bir hikaye (önyüklemek için metin dili ile). Muhtemelen bu kitaba 4 yıldız verirdim ama her iki kurşun karakterine de duygusal olarak bağlı değildim. Eğer "romantizm" ise kalbimin yarıştığını ve gözüme bir gözyaşı geldiğini hissetmek istiyorum. Benim gibi oldukça özlü bir okuyucu için bu genellikle kolay bir işlemdi, bu kitap olmadı. Flinn'e bir kez daha dener miyim? Tabii, çünkü sevgili bir masalın modern versiyonundan keyif aldım.

dorianalcaf4b

Bu kitap boyunca şaşkın olduğumu itiraf etmeliyim.Future Luce ve Daniel ve onların geçmiş benlikleri = ben kafam karıştı. Şaşkın.