namanh

Nam Anh Ta Anh Ta itibaren Ujeti, Gujarat, Hindistan itibaren Ujeti, Gujarat, Hindistan

Okuyucu Nam Anh Ta Anh Ta itibaren Ujeti, Gujarat, Hindistan

Nam Anh Ta Anh Ta itibaren Ujeti, Gujarat, Hindistan

namanh

Amerikan Sinir Dağılımı'nı anlamak istiyorsanız (çok kolay olması için Sputnik'ten ilk Cadılar Bayramı filmine söyleyeceğim) sonra Ellison'u okuyun. Ayrıca, komploda bir ana sınıf istiyorsanız, o, esastır.

namanh

Adam Cassidy işini daha az önemsemiyordu. Sistemi manipüle ederek, şirketi bir iş arkadaşı, gerçekten tanımadığı biri için abartılı bir emeklilik partisi için ödeme yapar ve yakalanır. Bir ültimatom verildi - yüz hapishanesi veya rakip bir şirkette casus olun. Pantolonun koltukta uçuş eğitimi ile içeriden bilgi besleniyor, nasıl giyinileceği öğretiliyor, sınırsız kaynaklar ve fonlar veriliyor ... işler daha iyi olamazdı. Sonunda hasta babasına daha iyi bakmak için parası var. Ve iş çok iyi gidiyor. Şimdi doğrudan CEO'nun altında çalışıyor, şimdi çıktığı ve derinden ilgilenmeye başladığı bir kadın çalışanı manipüle ediyor ... Ama şimdi yeni CEO'yu daha iyi tanımaya başladı. Ve hiç kimse göründüğü gibi değil. Adam dışarı çıkmaya çalıştığında, saçmalık gerçekten fanı vurur. ** Bu, ilk defa denizaşırı olmayan bir casusluk romanını okudum ve çok keyif aldım. Adam, doğru olanı yapmaya çalışırken, sadece kendini daha derin bir deliğe kazar. Ve masalar döndüğünde, onu nasıl ele aldığını görmek çok ilginç. Ondan uzaklaşmasını izlemek, Adem'in sahip olduğunu bilmediği cesaretleri aldı ve bu beni daha çok sevdi. Müthiş kıvrımlar, gerilim ve akıl oyunları gerçekten iyi bir kitap yapar! Bunu kaçırmayın!

namanh

Bu kitap gerçekten şaşırtıcı !!! Filmi izlemeyin ve yanıldığınız için kitabı okumanıza gerek olmadığını düşünün! Bu kitabın sonu filmden çok farklı ve bu konuda inanılmaz! Bu kitabı çok seviyorum !!

namanh

Bir süper nova, bazı heyecan verici sert bilimkurgu en sevdiğim tüm zaman açıklaması.

namanh

Ben zaten çok şey unuttum, ama ben okurken eğlenceli oldu. Ve bence bazı şeylerin arkasındaki bilimi bilmek ve rahatlamak da güzeldi!

namanh

(Kitabın ilk yarısı için 1 yıldız; aşağıya doğru sarmalın uçuruma doğru çok gerçek bir hesabı için 4 yıldız; saçma Hollywood Bitişi için 1 yıldız = toplam 2 yıldız) Oh, Carrie Fisher, yapabileceğiniz hikayeler söylemek! (yalnızca tutarlı bir cümle kurabilir veya komik olmayan veya bağlam dışı olmayan şaka aforizmalarından kaçınabilirseniz). Hollywoodland'ın her zaman, her zaman tanışmak istediğim, en fazla sahtekârlık ve hoşnutsuzluk gibi görünen, en çok yeryüzüne düşmeye ve hoi polloi ile uğraşmaya istekli olan tek kişi, Carrie Fisher. Onu bir talk-show'da her gördüğümde, bağımlılıklarla savaşlarını anlatırken ve terkedilmiş çocukluğunu Debbie Reynolds ve Eddie Fisher ile ilişkilendirirsem, onun esnekliğine ve sağlam mizah anlayışına hayran kalırdım. Boyunca "Kartpostallar Kenardan" (tanıtım tanıtım gösterisi devre turları) ve film uyarlamasıyla gelen beğeni (görme şansım yoktu ... ya da okudum) geldi ve Carrie karar verdi onun ve diğer Hollywood bebeklerinin hayatlarının ince örtülü kurgusal bir hesabını yazarak katarsisteki egzersizinin henüz tamamlanmadığını, maalesef başlıklı "En İyi Korkunç" devamı (bu bir başlık! hazır) Dürüst olmak gerekirse, oldukça berbat olan (ve ben de en iyi türden bahsetmiyorum.) İlk kitaptaki mermilerini kaybeden kahramanı Suzanne Vale onu tekrarlıyor Hollywood Baby-cum-bazen-starlet rolü, ancak bu kez onun tetikleyici kocası kızının doğumundan birkaç yıl sonra ona eşcinsel dönüyor.Ancak bir çeşit Hollywood Despair denizinde, antidepresanlar ve akşam yemeği tarafından körükleniyor. partileri ve tecavüz menopozu Suzanne yetersiz glib, totall y unfunny ve Carrie'nin Bayan Vale'nin vapid, yüzeysel, whiny doğası hakkındaki açıklaması tamamen okunamaz. (Geçmişe rağmen, belki de Carrie'nin niyeti buydu). O, akşam yemeğinden akşam yemeğine, arkadaşından arkadaşına, tek bir anne kukuleta ve söz konusu yeni gey eski için potansiyel yer değiştirmeleri konusundaki sevgisi hakkında "fag dul" olarak durumlarını anımsatır. Sadece Suzanne antidepresanlarını almayı bırakmaya karar verdiğinde ve onu loony kutusuna götüren şiddetli bir manik bölüme sahip olduğunda, hikaye nihayet uçuşa geçtiği zamandır (yaklaşık orta yol). Görünüşe göre Carrie, ilaçlarını bırakıp tamamen deli olmanın nasıl bir şey olduğunu biliyor veya bunu manik bir bölümün ortasında yazdı, çünkü psikolojik ölümüne bilmeden çılgınca amaçsızca Bayan Vale deneyimliyor. . Neredeyse manik ataktan önce 150'den fazla vapidite sayfası oluşturuyor, ancak inilti layık bir Hollywood Ending, Carrie'nin en iyi niyetlerini baltalıyor. Ben (daha iyi alınan prequel hakkında ne az bildiğim göz önüne alındığında) bunu okumak ve bu oldukça tatsız geri çekilme atlamak daha iyi olurdu tahmin ediyorum.

namanh

read with 8 year old