smocarvalho

Smo Carvalho Carvalho itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Smo Carvalho Carvalho itibaren Texas

Smo Carvalho Carvalho itibaren Texas

smocarvalho

bu kitap beni birçok kez yüksek sesle güldürdü. her açtığımda beni eğlendirecek yeni bir şey buluyorum. bu kitabı okumalısın. Bir keresinde, bir ebeveyn onu ofisimdeki masada otururken gördü. "Buradaki müfredatın bir parçası mı?" diye sordu.

smocarvalho

Şimdi Gücün, hayatınızı daha iyi hale getirme potansiyeline sahip bir avuç güçlü mesajı var. Takdir ettiğim iki fikir: 1) Düşünceleriniz veya kendinize koyduğunuz etiketler değilsiniz. 2) Geçmiş veya gelecek hakkında endişelenmeden şimdiki anı takdir edin Ancak, yazarın rasyonel olarak açıklanabilecek bir şeyi sadece aydınlanmış olanların kavrayabileceği bir gizem gibi görmesi hoşuma gitmiyor.

smocarvalho

Komünist partinin katılımıyla ortada düşmeye başlayana kadar bu kitabı çok sevdiğimi hatırlıyorum. Kitabın ilk bölümü, Amerikan aparthied altında yaşayan ve tanımında zengin ve acımasız olan siyah bir adamın psişik mücadeleleriyle daha fazla ilgileniyordu. Daha sonraki son, komün birliği organizatörlerinin (önemli tarih) sınırlı bilincinin eleştirisi haline geldi, ancak bir kurgu eseri olarak daha az ilgi çekiciydi.

smocarvalho

Hiçbir şey olduğunu hissetmedim.

smocarvalho

Bu kitap benim için daha zor biriydi, ama bu konuda hoşuma gitti. Şu anda üzerine psikanalitik bir makale yazıyorum ve daha iyi bir kitap seçemezdim. Kitaptaki içeriğe gelince, açıkça köreltmek emdi. Zaman ve ortamdan bağımsız olarak rahat olmam için altta yatan ırkçılık vardı. Dil güzel ve büyüleyici, ama yanlış yolu okumakta zorlanıyorum. "Üzerinde ışık var" demek yerine Conrad "karanlık yok" yazacaktır. Yazdığı tüm garip mesajları deşifre etmek ve deşifre etmek eğlencelidir, ama aksi halde içinde hiçbir zevk bulamadım. Onun satın alacağım bir kitap değil.

smocarvalho

Büyük Gene Wilder'in harika bir kitabı. Bu kitabı okurken Wilder'ın "Peachy" ana karakterini oynamasını hayal edebilirim. Herhangi bir Wilder fan için okunması gerekir.

smocarvalho

Kendini bulma, yere tutma ve kendi kişiliğine öncelik verme hakkını (veya sorumluluğu yerine getirme) talep etme hakkında bir kitap.

smocarvalho

Mükemmel okuma! Karmaşık, sevimli, büyüleyici .... ne sayfa turner! Şimdiye kadar okuduğum en iyi romanlardan biri.

smocarvalho

Ben Jamie Craig hayranıyım ve bilim kurgu içine bu gezi hayal kırıklığına uğratmadı.

smocarvalho

Peynir! Domuz Domuz'un fotoğrafını çekmeyi beklerken birçok macerası var. Biz o birinin doğum günü pastası indi sayfası ekledi.

smocarvalho

Very nice picture book is about the boy who is worried about his sheepdog who got lost in the snowy and stormy night. I really like the way the story and pictures show the boy’s concern about his dog which demonstrates his attachment. Even thought, a lot is happening in the story later, it has a good ending. I have read this book to my students, but I had to stretch the story for two days.

smocarvalho

This was a remarkable novel for someone to write who isn't himself autistic! Mark Haddon's ability to see and perceive things as an autistic person is truly amazing. His ability to create a realistic portrayal was very convincing. I would highly recommend this novel to anyone. From back cover: "Christopher John Francis Boone knows all the countries of the world and their capitals and every prime number up to 7,057. He relates well to animals but has no understanding of human emotions. He cannot stand to be touched. And he detests the colour 'yellow'. This improbable story of Christopher's quest to investigate the suspicious death of a neighbourhood dog makes for one of the most captivating, unusual, and widely heralded novels in recent years."

smocarvalho

Yeah, we rule. You should be used to it by now.

smocarvalho

This collection of essays is not as good as its title.