nextneon

Next Neon Neon itibaren 25025 Zona Industriale Strada Per Leno BS, İtalya itibaren 25025 Zona Industriale Strada Per Leno BS, İtalya

Okuyucu Next Neon Neon itibaren 25025 Zona Industriale Strada Per Leno BS, İtalya

Next Neon Neon itibaren 25025 Zona Industriale Strada Per Leno BS, İtalya

nextneon

Kendi yerinde (Harry Potter gibi) buradaki tüm gerçek mavi kızlar için mutlaka okunmalıdır! Kolay ve sevgi dolu, Bebek Bakıcısı Kulübü 21. yüzyıl genç yaşamı ve Ya-ya Kardeşliği ile buluşuyor. Dört kitabın hepsini de okuyun!

nextneon

Bu bilimkurgu kitabını çok sevdim, bolo serisinde okuduğum ilk kitaptı. Biraz yavaş başlar, özellikle arka planı ayarlar, ancak eylem başladığında durmaz! Kitap, bolo silah sistemlerinin nasıl çalıştığına dair açıklamalarla, özellikle Hellbore topunun açıklamasıyla güzelce yapıldı. Bu top bolo'nun birincil silahıdır, döteryum kullanır ve hedefinde sabit bir yıldız benzeri plazma akışı yaratır ... insan ve makine arasındaki kavga bu kitapta görülmesi gereken bir şeydir!

nextneon

Polly Shulman'ın Grimm Mirası, 336 sayfalık bir kitap. Bu kitapların ana karakteri Elizabeth. Yeni bir okula giden ve babası ve üvey annesiyle yaşayan şefkatli bir kızdır. Elizabeth garip bir kütüphanede yeni bir iş bulur. Kütüphanenin koleksiyonları var ve en önemlisi Grimm Koleksiyonu (Grimm Kardeşler). Ancak koleksiyonlardaki tüm öğeler kayboluyor ve kütüphanede çalışan insanlar da kayboluyor ve kimse kim olduğunu veya ne olduğunu bilmiyor. 13 Mart 2011 Polly Shulman'ın "Grimm Legacy" adlı kitabı 336 sayfalık bir kitap. Kitapların ana karakteri Elizabeth Rew. Bir kütüphanede iş bulur ve yeni arkadaşlarla tanışır: Marc Meritti, Anjili Rao, Aaron (Soyadını unuttum). Kütüphane sıradan bir kütüphane değildir, bu kütüphane Grimm Koleksiyonu gibi özel bir koleksiyona sahiptir. Grimm Koleksiyonunda çalınan ve yerine taklit edilen büyülü eşyalar var ve Elizabeth ve yeni arkadaşları kimin kim olduğunu anlamaya çalışıyor. Ama arkadaşlardan biri ortadan kayboluyor ve şimdi tüm aksiyon başlıyor. Bir kuştan kaçmaya çalışırlar, küçülürler ve uçan bir köpek onlara yardım eder. Sonunda herkes kurtulur ve hepsi birbirlerine aşık olur. Ama mutlu bir son. Benim en sevdiğim parçası, Aaron ve Elizabeth geceleri uçan bir karbür üzerinde gittikleri zaman ve sonra biraz fazla duygusal ve gooshy alır, ama okumak güzeldi (çünkü ev işlerini yapmak için bir bahane).

nextneon

Anna Returns to Isle Royale in Winter and the result is one disaster after another. But the ever resourceful Anna Pigeon survives against against all odds. She should go home to her new husband and give up the park service after this one.

nextneon

if you want to know about the futility and brutality of war in present day Afghanistan read this book. This historical fiction book tells the story of a young recruit as he eagerly enlist on the army of Alexander the Great. Anxious for action, he, like all young recruits before their first battle, expects glory and riches, alas! those dreams quickly dissappers as he barely survives the first battle, and has to kill a human being in order to live. As the one-year campaing moves to three, four years, the young recruit is a seasoned soldier that has developed respect for the enemy he fights at the same time he forgets those old dreams and focus on the survival of his own and those of his comrades. The war never really ends, the truce comes as Alexander marries the daughter of one of the most powerful chieftains in the region; the chieftain will continue the war in exchange of power and gold while Alexander moves to India, for more land and certain death.