ruperttapper

Rupert Tapper Tapper itibaren Narayanamanagalam, Kerala, Hindistan itibaren Narayanamanagalam, Kerala, Hindistan

Okuyucu Rupert Tapper Tapper itibaren Narayanamanagalam, Kerala, Hindistan

Rupert Tapper Tapper itibaren Narayanamanagalam, Kerala, Hindistan

ruperttapper

çok çok yavaş ve garip.

ruperttapper

Tal ve Milla nihayetinde, Seçilmiş ve Icecarls ve Aeniran gölgelerinin her şeyle ne ilgisi varsa, geçmişleri öğreniyor ve öğreniyorlar. Çok macera ve tehlike ve garip yaratıklar. Işık büyüsü iyi tanımlanmamış olmasına rağmen, bazı ana şeyleri açıkça yapabilir: ışık, ısı, kalkanlar / duvarlar, saldırı patlamaları ve iyileşme. Karakterler Codec'e daha fazla soru sormadığı için rahatsız oldum. Gref nerededir? Tal'in annesini nasıl kurtarabiliriz? 2000 yıl önce ne oldu? Evet.

ruperttapper

İyi bir heyecanlı genç yetişkin okuma, serinin ikinci. İlk kitaptaki birçok gizem olan Işık, bu kitapta cevaplandı. Ancak, kavga sadece başlıyor .....

ruperttapper

Kötü değil, amaçlarım için iyi bilgiler.

ruperttapper

I am so impressed by Patchett's skill with narrative and story. There were so many phrases and descriptive passages that made me stop and say, "Wow." The story flows so naturally, but I was still taken by surprise by some of the paths it took. I guess that's in keeping with the different tributaries on the Rio Negro from the book. And then Dr. Swenson talks about making assumptions until you think you've stopped making them--but then you realize you've made some to the point that the next plot point comes as a surprise. Such skill! Now I have to read Run and Bel Canto.