acbarbaresco

Anne itibaren Gejamuda, Chhattisgarh, Hindistan itibaren Gejamuda, Chhattisgarh, Hindistan

Okuyucu Anne itibaren Gejamuda, Chhattisgarh, Hindistan

Anne itibaren Gejamuda, Chhattisgarh, Hindistan

acbarbaresco

Bu sevimli bir kitap - kesinlikle piliç yaktı - bu konuda iki yolu yok! Kitabın tamamen öngörülebilir olduğu birçok nokta vardı, ancak bu eğlenceli ve kolay bir okuma olduğu gerçeğinden caydırmadı. Karakterler ilginçti - özellikle Leelee'yi ve hikaye boyunca büyüdüğü yolu ve Vermont'taki yeni arkadaş grubunu sevdim. Ancak bana öyle geldi ki, yazar Vermonter'ları, sadece hayatta kalmak için çok sayıda iş yapmak zorunda olan durgun su, eğitimsiz aptallar olarak tasvir ederken çok fazla düşünmüyordu. Onları sevimli yaptı (Helga & Rolf hariç), ama onları aptal gibi gösterdi. Ama genel olarak, bu eğlenceli bir kitaptı. Sevimli, hafif ve kolay bir şey arıyorsanız - bu sizin kitabınız!

acbarbaresco

Bunu sevdim çünkü ana karakter, mevcut yaşamını düzene sokmak için kendi geçmiş davranışlarını araştıran ağır bir ruh yapmak zorunda kaldı.

acbarbaresco

Seviyorum. Sevdim. Sevdim. Ne güzel bir hikaye. Soooo romantik! İç çekmek.

acbarbaresco

Bu çağın romanı iyi yazılmış ve eğlenceli. Gençken bu kitabı birkaç kez tekrar okudum ve hiç eskimedi.

acbarbaresco

Alexander McCall Smith'in bu kitap serisini çok sevdim - daha fazlası olsaydı. Gerçekten dünyanın farklı bir bölümünde farklı bir kültür canlanıyor.

acbarbaresco

This is a collection of short essays written by women affected by poverty. It's a great book for someone who can't sit down for hours at a time. Serves as a good motivator...