nidaelias

Nida itibaren Sesfontein, Namibya itibaren Sesfontein, Namibya

Okuyucu Nida itibaren Sesfontein, Namibya

Nida itibaren Sesfontein, Namibya

nidaelias

Ana karakterin kendisini içinde bulmaya devam ettiği imkansız ve umutsuz görünen durumlarda hayal kırıklığına uğradığımı hissettim, ama bu hala gerçekten iyi bir kitaptı.

nidaelias

John Grisham'ı okurken büyüdüm, bu okuduğum ilk kitap olan beşinci sınıfta yetişkin bir kitaptı. O genç yaşta çok etkilendim ve şimdi biraz daha yaşlıyım - bu kitaptan hâlâ çok keyif aldığımı söylemeliyim. Geçmek istediğiniz her sayfa, bir sonraki bölüme geçebilmek için ... bir bölüm yerine - iyi söylemeye devam ettim, sadece çok fazla sayfam kaldı ... okumak çok daha uzun sürmeyecek. Artık daha yaşlı olduğuma göre, bu kitaptaki küçük kusurları görebiliyorum - ama gerçekten onları umursamıyorum. Gençliğimde beni büyüleyen ve yeniden okurken hala beni büyüleyen bir kitaptı. İyi bir kitap olarak sayılan şey budur - sizi bir başkasının hayatına, sorunlarına ve dünyasına kısa bir süre için taşıyabiliyorsa ve yolculuğun tadını çıkarırsanız - oturmak ve eğlenmek için zaman ayırmaya değer. Babam beni Bay Grishams kitaplarıyla tanıştırdığı için çok minnettarım. Bu yazar ve karakterleriyle uzun bir süre boyunca kendi küçük dünyalarında uzun bir ilişki yaşayacağım.

nidaelias

Yararlı kitap! Toplam yeni başlayanlara tavsiye etmem, ancak şiir temellerinden bazılarını zaten biliyorsanız, yazınızı bir sonraki seviyeye taşımak için bazı iyi fikirler var.

nidaelias

Daha büyük daha iyi. Bu okuduktan sonra şeylerinizin tamamına sahip olacaksınız. İtiraf ediyorum, sadece 2 / 3'ünü okudum, ama okumadığım bölümleri yağmaladım ve bu konuda çok okudum ve Zaman Kavramının Tarihinin tamamını okudum (çünkü öğretmen okumadım ne kadar okuyacağınızı söyleyin) ve Varlık ve Zaman için kaba bir taslak gibi görünse de, değil, ama iyi bir zemin florası.

nidaelias

Scotty Eck went to Sunday School with the author!!