ribamat

Mateo Ribadeneira Ribadeneira itibaren Banraha, Bihar 845437, Hindistan itibaren Banraha, Bihar 845437, Hindistan

Okuyucu Mateo Ribadeneira Ribadeneira itibaren Banraha, Bihar 845437, Hindistan

Mateo Ribadeneira Ribadeneira itibaren Banraha, Bihar 845437, Hindistan

ribamat

Virgia Woolf tarafından şimdiye kadar hiçbir şey okumamıştım (neden hiç gitmedim?). Çok zeki, komik, tutkulu. Bu kitabın her dakikasından keyif aldım.

ribamat

Bu kitabı gerçekten çok sevdim. Bolca tehlike ve heyecan vardı! Rachel durumlardan kurtulmak için kendini her zaman imkansız gibi görüyor. Sonra sadece birkaç sakatlık geçirmeyi başarıyor. Jax için gerçekten üzgündüm, bu kısım mutlu değildi. :(

ribamat

Translating...

ribamat

Lucien ve Anya ile en Karanlık Öpücük kadar bu dizide hiç bir kitap istediğimi düşünmemiştim ama yanılmışım. Bu kitabı SEVİYORUM ve ilk kez olduğu gibi üçüncü kez de iyi. Dördüncü kez, The Darkider Secret'ı okuduğumdan beri Strider ve Amun parçalarını çok daha ilginç buldum. Sanırım bunu tekrar okuyacağım ..

ribamat

Bu ilginç ama ... Üçte üçe yakınım ve işim bitti. Araştırmaya veya materyale karşı hiçbir şey yok, ama Dahl'ın Charles Marsh'a bir kokteyl partisinde Henry Wallace hakkında söylediği bir şey hakkında sümüklü bir mektup yazarak Dahl'ı kaç kez okuyabilirim? Ya da her neyse.

ribamat

Jeanine bana bu harika kitabı ödünç verdi ... Hala geri vermedim. afedersiniz. Her neyse, bu kitap bu dünyadan ayrıldıktan sonra yapabileceğiniz birçok harika şeyi takdir etmenizi sağlar.

ribamat

I loved this book its so cute!!! Just like the notebook but with a little mystery the movie was absolutly amazing i cried during the movie and the book!!!!! I actually felt like I was with Thomas and Caroline and feeling there pain. Let me just tell you this I hope i never experince anything like that it would be horrible :::::( and for her to wait 55 years for her husband its amazing and sad