sheldonhowarth

Sheldon Howarth Howarth itibaren Hompalaghatta, Karnataka 562106, Hindistan itibaren Hompalaghatta, Karnataka 562106, Hindistan

Okuyucu Sheldon Howarth Howarth itibaren Hompalaghatta, Karnataka 562106, Hindistan

Sheldon Howarth Howarth itibaren Hompalaghatta, Karnataka 562106, Hindistan

sheldonhowarth

Çok eğlenceli - Monte Cristo Kont modern yeniden. Fry: İyi yazıyor.

sheldonhowarth

Tatlı değil, derin değil ama okuması çok hoş.

sheldonhowarth

Courtney'i gerçekten sevmememe rağmen bu kitabı okumaktan zevk aldım. Onun umursamazlığını ve onun bir denizci olduğu için onun saygısızlığını anlayabiliyorum ama gerçekten böyle tasvir edilmedi. Olabildiğince bir hanımefendi, normalde birisinin hayatının 20 yılını yaşaması için, bir sürü kabadayı denizci ile denizlerde nadiren dolaşıyor, birinin ilk ve kadınsı olması beklenemez. Oh, okuduğu genç kızlar okulundan birkaç kez bahsetti. Slayde sevdiğim bir karakterdi. Şiddetle koruyucu doğası ve kibarlığı gerçekten çok çekici! Ben küçük bir zırh şövalyeleri kurtarmaya gelen şövalyeler için enayi. Courtney'i sevmeye karar vermemin tek nedeni, onun içinde böyle büyük bir değişiklik yaratması ve onu gerçekten mutlu etmesiydi. Bu hikayede birkaç favori karakter daha vardı. Aurora bir, çok canlı ve gay - bana arkadaşım ve kız kardeşimi ve ne yapmaya karar verirsen ver, sadık ve yanında durmaya istekli birine sahip olmanın ne kadar eğlenceli olduğunu hatırlattı. Sonra Bay Scollard vardı. Konuşmaları ilginç ve eğlenceliydi! Slayde'yi sevdiğimi söylemiş miydim? Keşke yazar Miss Payne'i bir casus olarak kitapta bu kadar çabuk bırakmasaydı. Bu beni korudu ve Lady Elinore'dan en başından şüphelenmeye başladım. Yeterince örtülmedi ve çok fazla karıştı. Her neyse, sanırım hikayedeki romantizme ve siyah elmasın lanetine Courntey'in kayıp babasından veya başka bir şeyden daha fazla dikkat ettim. Sonu acele etti, her şey çok hızlı ve zahmetsizce bir araya geldi [hepsi araştırmacılar tarafından yapılan bir işti]. Ama mutlu sonları seviyorum, bu yüzden geçmesine izin vereceğim. Courtney'in babasıyla tekrar bir araya geldiği ve Slayde sonunda mutlu olduğu için mutluydum. Aslında bu dizideki ikinci kitabı okumak için sabırsızlanıyorum. Huntley'in ailesinden birinin düşman Julian Mortland'ın ortasında olduğunu ve en sevdiğim karakter Aurora'yla birlikte olduğunu iddia ettiği için daha iyi olabileceğimi hissediyorum.

sheldonhowarth

a nice classic. kinda confusing in the beginning. i would say it's the shogun of native american/colonial american history.