boehm

Matt Boehm Boehm itibaren 37870 Görük Köyü/Daday/Kastamonu, Türkiye itibaren 37870 Görük Köyü/Daday/Kastamonu, Türkiye

Okuyucu Matt Boehm Boehm itibaren 37870 Görük Köyü/Daday/Kastamonu, Türkiye

Matt Boehm Boehm itibaren 37870 Görük Köyü/Daday/Kastamonu, Türkiye

boehm

RESİMLER!

boehm

GERÇEKTEN GÜZEL BİR KİTAP OLDU

boehm

Bu tür kitaplar, zihnim çerçevesine, konuya ve yazma stiline bağlı olarak benimle vurulma ya da özlenmeye eğilimlidir. Bu hafta sonu bu yazarın kitap imzalamasına gitme fırsatım var ve en azından onunla tanışmadan önce yazdığı şeylerden bazılarını okumak istedim. Tüm kitabı bitirdim! Michal'in hikayesine gerçekten çekildim ve olan çeşitli olayları kontrol etmem İncil'e geri dönmemi sağladı. Serinin sonraki kitaplarını okumak için sabırsızlanıyorum.

boehm

Bu adam, İsa Mesih. Heyecan verici bir şekilde heyecan verici bir komplo yazıyor, ancak dili (ya da gerçekten elleçlemeyi) ele alması çok acı verici ve garip. Okuyucuya hiçbir şey bildiğine güvenmiyor, kim P.T. Barnum ya da yoga nedir! Hadi, bize kredi ver! Ve her yerde çok klişe var. Yaptığım tüm şiddetli sersemlemeden sürekli olarak anlatıdan çekildim. Keşke Bay Brown'un planını çizmesini ve daha sonra yazma görevlerini ipucu olan birine vermesini diliyorum. * düzenle * Oh! Ve beni gerçekten kızdıran bir diğer şey de, başlangıçta ortaya çıkan tüm arsanın tam kalbinde göze çarpan bir kusurdu. Yani aynı zamanda eski bir rahip olan bu bilim adamı, CERN'in parçacık hızlandırıcısında bir şeyler parçalayarak anti-madde yaratıyor. Ve sonra bunun Genesis'in yaratılış iddiasını, hiçbir şeyin bir şeyden gelmediği kitabını doğruladığını iddia ediyor. Üzgünüm, parçacıkları bir araya getirdiğinizi unuttunuz mu? Bu parçacıklar "bir şey" olarak sayılmaz mı? Bunun herhangi bir şekilde Yaratılış ya da yaratılış efsanesi ile nasıl bir ilişkisi var? Eh, öyle değil. Aslında fıstık ezmesi ve jöle kavanozlarından oluşturduğumda bu fıstık ezmesini ve jöle sandviçini NOTHING'den yarattığımı söylemek gibi. HAYDİ. En azından böyle bir dünya çapında yayınlamadan önce fikirleriniz hakkında bir saat boyunca eleştirel düşünce için yeterli kapasiteye sahip biriyle konuşun.

boehm

Bu kitabı çok sevdim ve erkekler kendi odalarını yaratmak istiyorlardı, bu yüzden büyülü bir alet kutusu inşa ettik ve bu hafta inşa edeceğiz ve hayal gücümüzden kâğıt üzerine odalar yaratacak ve kendi hikayemizi yaratacaktık. Harika kitap!

boehm

This book had really sweet sentiments, I liked how the message wasn't watered down just because it was a children's book. At the same time though, I did feel like it was a little serious for a picture book. But I do think there are kids who are in the same predicament as the two in this story and they might take comfort in reading this book. I enjoyed looking at the illustrations as well. I would recommend, but not if you are looking for something fun and light. *Taken from my book reviews blog: http://reviewsatmse.blogspot.com/2009...

boehm

AudioCD: If I were an elementary school G&T teacher, I would definitely use this book. It contained many of the elements I teacher in high school: hero's journey, archetypes, redemption theme, etc.