animation1000

A1T Design Studio Design Studio itibaren Mel'nykove, Luhans'ka oblast, Ukrayna itibaren Mel'nykove, Luhans'ka oblast, Ukrayna

Okuyucu A1T Design Studio Design Studio itibaren Mel'nykove, Luhans'ka oblast, Ukrayna

A1T Design Studio Design Studio itibaren Mel'nykove, Luhans'ka oblast, Ukrayna

animation1000

Bu 2 yıldız vermek tartışıldı. 3 karar verdi çünkü tavsiye iyi olduğunda, gerçekten oldukça iyi. Bununla birlikte, tavsiye saf sağduyu olduğunda 900 kez tekrarlanır. Roth, okuyucularının aynı aşırı vücut sorunlarına sahip olduğunu varsayar. Uyluklarımdan nefret etmiyorum. Uyluklarımı üzmek için çok fazla zaman harcamıyorum. Yapanlar ile ilişki kuramıyorum. Bu vücut dismorfisi kitabın büyük bir bölümünü kaplıyor. Biraz sıkıcı oluyor. Eğer kütüphaneden kontrol eğer bir okumaya değer.

animation1000

Bu kitabı dört aylığına bir garaj satışından aldım. Tamamen aşık oldum. Bu şimdiye kadarki en iyi 10 fave kitabımdan biri. Biliyorum, tamamen benim asosyal. Ben bir bilimkurgu inekiyim. Milyarlarca ve milyarlarca yıl sonra dünyanın nasıl ortaya çıktığı hakkındaki spekülasyonları ve yaratıcı fikirleri SEVİYORUM. Birinin dedikodu günü gibi olduğunu söylediği yorumu anladım ve gün tekrar tekrar tekrar anlıyorum ama geçmişe baktım. Bu kitabı neredeyse hiç indiremedim. Tek bir günde okudum. Bu kitap beni düzinelerce Jack Williamson'ın kitabına götürdü. 40'ların / 50'lerin eski kitaplarının çoğunun% 100 müthiş olduğu küstah erkek kahraman şeyi geçebildiğiniz sürece çoğu harika. Muhtemelen incelememle söyleyebileceğin gibi ... Asla kendim için bir yazar olmayacağım :( Erkek arkadaşımla Jack'in hediye olarak imzaladığı ilk baskıyı istediğimi ima ediyorum ama o hala alamıyor ... kendim için satın almam gerekecek gibi görünüyor.

animation1000

I was just as addicted as everyone else.

animation1000

The Shadowing: Hunted (Book 1) Adam Slater September 2011 Egmont USA Publishing Talk about getting that creepy feeling as you are reading!! This book is definitely one that you don’t want to read at night, alone, when it’s storming outside. Callum has always been able to see ghosts and is beginning to have premonitions. Callum is the kind of boy who knows that he is different and does everything that he can to “fly under the radar”. The premonitions are becoming stronger, the ghosts seem afraid and Callum realizes something is after him. The deserted churches, the creepy graveyards and the howling of a distant animal keeps the story moving at a great pace throughout the book. I loved that “The Hunter” wasn’t revealed early in the book and it added to the mystery of the story. This character had all the creepiness that I love in a suspense/horror book. Gran is Callum's grandmother who he lives with. She tends to ignore things that she can’t see or that isn’t practical, but as the story unfolds, you learn that Gran isn’t everything that she appears to be. As the premonitions come true, Gran tells of secrets that have been left untold, but still leave you wanting to learn more. This is a great beginning to a YA paranormal series by Adam Slater. The only thing is I would have liked it to have been a little longer and played the story out some more….but the Epilogue revealed some things that promises to bring more of that creepiness that I loved so much about this book. This is a great book for males to read as it doesn’t have the “romance” in it that so many YA paranormal books do now. It’s a great beginning and I look forward to reading the next installment. ***This book was provided to me by the publisher via Net Galley in exchange for an honest review. It in no way influenced my opinion.