leaks

Thomas Guida Guida itibaren Siho Playa, Camp., Meksika itibaren Siho Playa, Camp., Meksika

Okuyucu Thomas Guida Guida itibaren Siho Playa, Camp., Meksika

Thomas Guida Guida itibaren Siho Playa, Camp., Meksika

leaks

Bu kitabı 13 yaşımdayken okudum. Bu kitaptan Tanrı'yı bulduğunuzu veya kitabın dediği gibi - Buda'nın - içinizde olduğunu fark ettim. Manevi yolculuklar, gerçekten keyif aldığım kitapların çoğunda ana temadır ve bu, bu yolculuğu anlamak için okunacak nihai kitaptır. 1980'lerin ortalarında Washington DC'deyken bu kitabın Michael Jackson'a teslim edildiğini de eklemek isterim. Onu aldı. Karşılığında bana imzasını gönderdiğini biliyor musun? Neredeyse bayıldım !!

leaks

Kevin Henkes'in bir başka muhteşem hikayesi ve illüstrasyonları. Lily, sevgili öğretmeni tarafından çanta alınana kadar öğretmenini ve mor, plastik çantasını seviyor. Henkes, çocukların ortak sorunlarını keşfetmenin keyifli bir yoluna sahiptir.

leaks

This had a terrific premise and was a fast read. But the protagonist was one of the more annoying people I've ever come across. Granted she was under stress, but it's the sort of book in which the character spends pages and pages saying she's not going to do something that you know she's going to have to do or it's not a thriller.