mailda0f

Sean Nolan Nolan itibaren Salmon Arm, BC V1E 3A4, Kanada itibaren Salmon Arm, BC V1E 3A4, Kanada

Okuyucu Sean Nolan Nolan itibaren Salmon Arm, BC V1E 3A4, Kanada

Sean Nolan Nolan itibaren Salmon Arm, BC V1E 3A4, Kanada

mailda0f

Maggie Stiefvater'in yazısının BÜYÜK bir hayranı olarak bile, Akrep Yarışlarını girmek için zor bulduğumu itiraf edeceğim. Bence bu kitaptan ne kadar keyif alacağınız, atlara olan hislerinize bağlı. Özellikle atlarla uğraşmıyorum, bu yüzden kendimi kitabın ilk yarısında biraz daha hızlandırmak istedim. Arsa, denizden gizemli "su atları" etrafında ayarlanır ... onlar sizi denize sürükleyip boğmadıkları sürece ölümcül, sinsi ve umut edebileceğiniz en hızlı bağlar. Havanın kışın daha şiddetli hale gelmesiyle Thisby adası onlarla doludur ve ünlü bir yarış olan Akrep Yarışı, Kasım ayının ilk günü onlar ve ada doğumlu jokeyler tarafından yönetilir. Bu tehlikeli bir olaydır ve binicilerin çoğu yarış için antrenman yapmaz. Anlatım, iki sese ayrılır; bu, Maggie'nin Shiver'ın bölünmesine benzer şekilde iyi çektiği bir cihazdır. Sesler Puck (Kate) Connolly ve yarışta iki sürücü olan Sean Kendrick'e ait. Her iki POV'dan nasıl okunabildiğini sevdim, çünkü bazen çok stoacı olabilirler ve iç diyalog iyi yapılır. Karakterlerin çok etkileşmediği, oldukça yavaş olduğu eğitim öncesi dönemi buldum. Ancak, yazının mükemmel olduğuna şüphe yok. Maggie, lirik bir yazar olmasa bile hiçbir şey değildir ve nesrinden çok memnunum. Jokeyler bağlarını ilan ettikten ve eğitim başladığında, genellikle daha fazla karakter etkileşimi ve daha fazla eylem vardı. Kate / Puck ve Sean okumak için çok ilginç bir çift ve ikisi hakkında sevecek çok şey var. Yarış günü yaklaştıkça, kırpılan sayfalar ve yarışın kendisi de olması gereken şeydir ... tehlikeli, öngörülemez ve perçinleme. Bu ARC'yi bu kadar erken alabildiğimde tam anlamıyla zevkle cıvıl cıvıldığım için bu kitaba 5 yıldız verebilmeyi çok isterdim ve Mercy Falls Kurtları üçlemesini mantıklı olmaktan çok daha fazla sevdim, ama yapışmam gerekecek 4 yıldız ile. Yazma henüz Maggie'den en iyisi, ama sadece atlar tarafından büyülenmediğim gerçeğini telafi etmek için erkenden daha fazla hıza ihtiyacım vardı. Atları seven okuyucular hiç şüphesiz bunu tam beş yıldıza verecekler - saplantılarını diğer kitaplardan daha iyi besleyecekler. Kitapla ilgili tek yakınmam, Maggie'nin karakter ailesine Gratton soyadı vermemesini dilerdim. Bu kesinlikle onun eleştirmen ortağı ve diğer yazarı Tessa Gratton'dan sonra ve her okuduğumda, isim beni anlatımdan çıkardı.

mailda0f

Herkes bu kitabı Wicca için mükemmel bir başlangıç kitabı olarak tavsiye ediyor ve nedenini anlayabiliyorum. Ben orada en iyi kitap olduğunu söyleyemem ama çok daha kötü okudum ve Cunningham temelleri gerçekten iyi kapsar.

mailda0f

bu bana dunces konfederasyonunu hatırlatıyor ... yani bu kitabı beğendiyseniz, bu kitabı seveceksiniz. Bu tür bir karakterin hayranı değilim, neden bazı insanlar onu bu kadar komik buluyor emin değilim ama bu kitapta gerçekleşen başka kurtarıcı / aslında komik şeyler var. John fante geri kalanı keşfetmedim, bu yüzden belki daha fazla okursam bu kitap daha takdir edecektir - ya da ben anlıyorum.

mailda0f

Gerçekten iyi ve düşündürücü kitap! Ortada biraz ilaç. Daha önce okuduğum diğer tek Jodi Picoult, Ablam'ın Bekçisi idi, ki bu kadar iyi değildi.

mailda0f

"Gerçek hayat" çizgi roman büyük bir hayranı değil, ama eğlenceli oldu.

mailda0f

İlginç. İlk grafik romanım. Çizgi romanlardan hoşlanıyorum, bu yüzden çok fazla değildi ama kurulumun standart olup olmadığından emin değildim. İlginç "tür" - Gerçekten bir kitap diyebilir miyim bilmiyorum, ama intersting oldu ... bir süre sonra okumak zorlaştı (küçük yazı tipi). Görünüşte rastgele edebiyatla birlikte çizgi roman bölümlerinin hikaye / arsa sonlarını bağlama şeklini beğendim.

mailda0f

Jüri görevi sırasında bunu okudum ve kesinlikle hafta boyunca çile boyunca beni aklı başında tuttu!

mailda0f

Lisa T. Bergren başka bir zorlayıcı hikaye daha yarattı! Şelalenin devamı, ilk kadar ilgi çekici, aksiyon dolu ve romantik! Kahramanlarımızın, Gabriella ve Evangelia'nın geri dönüşü görkemli. Bu sefer, iki kızın annesi hakkında konuşulan tek Bayan Betarrini ile tanıştık. Üç yıl önce Gabi ve Lia'nın ayrılmasından bu yana üç ay geçti bulmak için birkaç yüz yıl geri çırpılır. Castello Forelli ve Lordlarıyla bir araya gelen Gabi ve Lia, bir kez daha kendilerini bir savaşın ortasında bulurlar. Mezar düşmanlarının dönüşü Lord Paratore, onlara musallat olacak. Bu ikinci bölüm, eski kitaptan daha fazla savaş, tehlike ve gizemle övünüyor. Şelale veya Çağlayan'ı karşılaştıramıyorum. Her ikisi de beni perçinlenmiş ve koltuğumun kenarında oturuyordu. Karakterin derinliği eskisi kadar zengin ve inanılmazdı, zorlayıcı hikaye, ilgi çekici hikaye ve aksiyon yoğun. Bu kitapları şiddetle tavsiye ederim! Onlar hemen hemen benim # 1 favori serisi kadar yol yaptık! Onları o kadar çok sevdim ki, yarın kitapçıdan yeni çıkan üçüncü kitap Torrent'i almaya geliyorum.

mailda0f

Bu benim Bahar Tatili projemdi. Size sadece "projelerim" in neye benzediğine dair bir fikir vermek için geçen Ağustos ayında San-Francisco'ya yaptığım projem Anna Karenina idi. Kapsamlı, uzun sayfa. Bu bir istisna değildi, ancak Anna K.'nın daha önce The Razor's Edge and Christmas Holiday'i daha önce okuduğumu çok daha keyifli bulduğumu söylemeliyim, bu yüzden temelde olduğum stili biliyordum. İnsan Esaretinin beklenenden daha iyi okunabilir olduğunu gördüm. Bu muazzam ve baskı küçük, ancak ilk birkaç bölümden sonra, Philip sanat okumak için Paris'e gittiğinde, seçiyor. Felsefe büyüleyici, karakterler farklı ve iyi çizilmiş olsa da, çoğu zaman tamamen olası değildir. Sonunda, hayatında gerçekten neyin önemli olduğunu fark ettiğinde Philip'le çok gurur duydum, ama anlaması elli sayfanın çok uzun sürdüğünü gördüm. Sonuçta, mükemmel, düşündürücü ve ilgi çekici bir okuma.