luciaclemente

Lucia Clemente Clemente itibaren Yıldırım Kemal Köyü, 03852 Yıldırım Kemal Köyü/Sinanpaşa/Afyonkarahisar, Türkiye itibaren Yıldırım Kemal Köyü, 03852 Yıldırım Kemal Köyü/Sinanpaşa/Afyonkarahisar, Türkiye

Okuyucu Lucia Clemente Clemente itibaren Yıldırım Kemal Köyü, 03852 Yıldırım Kemal Köyü/Sinanpaşa/Afyonkarahisar, Türkiye

Lucia Clemente Clemente itibaren Yıldırım Kemal Köyü, 03852 Yıldırım Kemal Köyü/Sinanpaşa/Afyonkarahisar, Türkiye

luciaclemente

çok yoğun seris geri kalanı okumak için sabırsızlanıyorum bu kitap sevdi!

luciaclemente

Gerçekten harika. García Márquez bir keresinde edebiyatının özünün her günkü sanki olağandışı ve olağanüstü gibi sanki her günkü gibi tanımlamak olduğunu söyledi. Ve elbette, dünyanın geri kalanı için saf bir fantezi olacağı birçok şey var, bir Latin Amerikalı için günlük bir şey. Özellikle Peru ile ilgili olarak, birisi şöyle dedi: "Kafka Perulu olsaydı, bir şekilde olurdu."

luciaclemente

Hey, bu kitap arkadaşım tarafından yazılıyor (yani eşim !!!!). Bu yüzden 5 yıldızdan az veremem ya da bütün gün yıldız göreceğim! Ancak, Sleuth'ların hem arsa hem de yazının sıkı olduğu bir çift emekli tuhaf kız kardeş olduğu komik bir dedektif hikayesini seviyorsanız, budur.

luciaclemente

Elbette, bunu okul için okumak zorunda kaldım ve daha önce söylenmeyen oyun hakkında söyleyebileceğim çok az şey var. Bir klasik.

luciaclemente

Eğlenceli, ama daha yüksek sesle mizah gülmek bekliyordum. Çok parçalar halinde dokunarak, yakın bir doku ile okuyun!

luciaclemente

Gritty realism and not an inconsiderable amount of sex. This book follows a young black man, Batholomew Enos, in Newark in the 60s. He goes to jail at 17 for armed robbery, where he is brutally raped. When he gets out he decides the only thing he can do to get out of rat race is get a rich woman to be his sugar mama. He goes to work for one and his plan is starting to work when he falls in love with her daughter instead. He gets the daughter to agree to kill the mother so they can be together and have the money, but the daughter goes crazy after they succeed at killing her mother, and pushes Bart down the stairs. He winds up paralysed, which is not a good thing for a playa. End of novel. Trashy, but so cool.

luciaclemente

The only reason I can't give this book 5 stars is because it's not for everyone. It fully deserves 5 stars for anyone who enjoys the genre of tongue in cheek science fiction but if you don't like that genre than it's not a 5 star book. But it's definitely worth a read for most anyone.