byrak

Vitalii Ustymenko Ustymenko itibaren Monpur, Gujarat, Hindistan itibaren Monpur, Gujarat, Hindistan

Okuyucu Vitalii Ustymenko Ustymenko itibaren Monpur, Gujarat, Hindistan

Vitalii Ustymenko Ustymenko itibaren Monpur, Gujarat, Hindistan

byrak

Bu resimli kitap oldukça basit bir metne sahiptir - çoğunlukla tek isimler (kedi, köpek, fare, yağmurlama, kuş). Mike Dumbleton, bu kadar basit bir kelime hazinesi ile heyecan verici bir hikaye anlatmak için inanılmaz çalışmalar yaptı. Çok spartan metin göz önüne alındığında, resimler mantoyu kaplıyor ve hikaye anlatımının büyük kısmını yapıyor.

byrak

Bu harika bir kitap. Bu, üniversitede bir araya gelen bir grup kadının ve mezuniyetten sonraki yedi yıl içinde hayatlarının nasıl ortaya çıktığını anlatıyor. Grup bir düğün için bir araya geliyor ve yine sonunda bir cenaze töreni için. Okuyucunun kitabın hangi dönemden geldiğini nasıl unuttuğunu, daha yakın bir zamandan kolayca bir kitap olabileceğini anlatan yorumları okumuştum. Kadın sorunlarının çoğunun bugünün sorunlarıyla kolayca karşılaştırılabileceğini kabul ediyorum, ancak bu kitabın başka herhangi bir dönemde ortaya çıkabileceğini gerçekten sanmıyorum. Depresyonun zamanının hikaye için çok önemli olduğunu düşünüyorum. Bu kitabı gerçekten çok beğendim, ama dikkatim dağılmadan okuyamayacağım bir şey olduğunu gördüm, bu da onu okumak uzun zaman aldı. Birden fazla vesileyle bu kitap okuma çok geç kaldı. Kendimi bu kızlardan bazıları için gerçekten güçlü duygular içinde buldum. Kay'ı sevdim, ama Harald'a katlandığına çok kızmıştım. Priss'e ve onun annelikle mücadelelerine sempati duydum. Polly'den ve hayatının onun için ortaya çıkış şeklinden çok heyecanlandım. Libby ile rahatsız oldum ve hayatını başkalarına göründüğü gibi yaşamaya çalıştığını hissettim. Bir şekilde Norine'nin bir ders öğrenmesini umuyordum, ama sanırım çocukları büyüdüğünde yapacaktı. Bu kitabı tavsiye ederim.

byrak

A tight little surprise, which is deliberately tongue in cheek. Think Hemmingway may have been drinking too much sangria at this time.