amendez

Alex M M itibaren 40568 Aldeanueva del Campanario, Segovia, İspanya itibaren 40568 Aldeanueva del Campanario, Segovia, İspanya

Okuyucu Alex M M itibaren 40568 Aldeanueva del Campanario, Segovia, İspanya

Alex M M itibaren 40568 Aldeanueva del Campanario, Segovia, İspanya

amendez

Bu büyük bir seridir

amendez

24.02.2011 Bu hafta sonu başlamayı planlıyorum ve harika bir okuma bekliyorum - Mon tarafından bitirilmeli çünkü Dana Stabenow beni asla hayal kırıklığına uğratmadı! Sadece okumaya devam ediyorum ve sonra bitirdiğim için üzgünüm. Oh, ben de öyle yapıyorum ... okumalıyım! 3/7/11 Tamam, bazı inceleme taahhütlerini yerine getirebilmek için bunu bir kenara bıraktım ... AMA, beklendiği gibi Dana Stabenow beni hayal kırıklığına uğratmadı. Kitaplarının hiçbirinde (villuslarda bile) hiçbir zaman tek bir ufak karakter yoktur. Kate Shugak romanlarını seviyorum (tamam, beni yakaladın tüm romanlarını seviyorum) ve Kate kesinlikle şımarık şımarık kahramanlardan değil! Bayan Stabenow, on yıllardır süren bir aile gizeminin hikayesini çağdaş bir soruşturmaya dönüştürüyor.

amendez

Harry Bosch emeklilik dışında ve ikinci Açık Çözülmemiş Davası üzerinde çalışıyor. Genç bir kadının faili meçhul cinayeti 13 yıldır kendisini kızdırıyor. Katil sonunda itiraf etti mi? Ya da değil? Harry buna çok iyi döndü!

amendez

Çok iyi. Didion 1960'larda Güney Kaliforniya hakkında Dickens'ın 1850'lerde Londra hakkında yazdığı şekilde yazıyor: akıl almaz, dürüst ve ezici sosyal ve çevresel değişimin gözlemi. Ancak Dickens'ın mor nesrinin bu çılgınlığı somutlaştırdığı yerde, Didion sade ve tamamen havalı. İnanılmaz üslup seçimi. Bu çok önemli.

amendez

As they all say about Hempel "it's all about the sentences." Her stories are SHORT, but incredible, surprising, some will tear your heart in half and the other half will make you laugh, because she is so clever.