aliciamartin

Alicia Martin Martin itibaren 3852 Wiesmaden, Avusturya itibaren 3852 Wiesmaden, Avusturya

Okuyucu Alicia Martin Martin itibaren 3852 Wiesmaden, Avusturya

Alicia Martin Martin itibaren 3852 Wiesmaden, Avusturya

aliciamartin

Bu kitaptan iyice keyif aldım. Gerçekten söyleyecek çok şey yok. Bu roman hakkında çok karışık görüşlerin olduğu açıktır ve neden olduğu açıktır; Bu bir genç kurgu hikayesi ve bence tam deneyimden kurtulmak için, onu okumak için hala bir genç olmalısınız. Bu melodramatik, gerçekçi değil ve aşırı açık, ama dürüst olmak gerekirse bunun nesi yanlış? Genç olmak budur - ve bence Chbosky bunu mükemmel bir şekilde yazıyor. Chbosky, anlatıcı Charlie'yi, zaman zaman biraz çılgın olmasına rağmen tamamen sevimli tutar. Şüpheli akıl sağlığına rağmen, akraba ve dürüstlüğü tamamen ferahlatıcı, özellikle Chbosky, Charlie'nin epistolar anlatısının birçoğunu yazıyor. Charlie'nin sorunlarının temeli biraz titrek bir konuşma sırasında açıkça belirtilir, ancak aynı şekilde etkilidir. Charlie bir karakter olarak, depresyon bilgimi ve anlayışımı genişletmenin yanı sıra, hayatımda sıklıkla altını çizdiğim bazı şeylerin, fakir dövülmüş yalnız bir çocuğun soppy hikayesi olmadan düşünmesini sağlamayı da başardı. Sadece son noktalarda belli noktalarda biraz fazla gerçekçi olmadığı için kaçırdı, ama dürüst olmak gerekirse, gerçekçilik arayan genç kurguya gitmiyorum; idealizm aradığım şey ve tatmin edici görünüyor.

aliciamartin

Harika kitap. çok sevdim. Çok mutlu olduğum devam filmi bekleyemiyorum ve bu kitap 'Sürgün' için çıktığından beri beklemek zorunda kalmadım

aliciamartin

Şimdiye kadarki en eğlenceli noktalama kitaplarından biri - CD'yi okudum ve dinledim!

aliciamartin

Fantastic quick read, and its a classic. The main character has a foul mouth, so be careful before suggesting it to any kids.

aliciamartin

Oh hell...I really need to be working today and not obsessively anxious about the insanely sexy, manly and intense Kelly's and their equally delicious associates!!! I NEED the next books NOW I NEED to know more about Rio I NEED for PJ and Cole to get it on and kick butt together and most importantly I NEED Rusty to grow up quicker so that Sean can sweep her off her bitchy little feet!