benerohlmann

Bene Rohlmann Rohlmann itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Bene Rohlmann Rohlmann itibaren Texas

Bene Rohlmann Rohlmann itibaren Texas

benerohlmann

Bu kitabı yıllar önce üniversite derslerimden biri için satın aldım. O zamanlar okudum ve biraz sevdiğimi hatırlıyorum, ama çok fazla hatırlayamadım, bu yüzden tekrar okumaya karar verdim. Bununla ilgili karışık hislerim var. Roman tamamen zıt iki yaşamı takip ediyor. Birincisi, romancı çevreci olarak başlayan "zengin" beyaz bir aileden, ikincisi ise hayatta kalmak için savaşan yasadışı Meksikalı bir çift. İkisi roman boyunca periyodik olarak birbirine bağlanır. Roman boyunca, zorlukların her iki aileyi de nasıl etkilediğini ve zorlukları daha şiddetlendikçe ırkçılık ve çevre görüşlerini nasıl değiştirdiklerini görüyorsunuz. Çok dokunaklı bir romandı. İki karşıt yaşamı birbirine bağlamanın ilginç bir yolu. Ve yazı harikaydı. Ben 5 yıldız yerine 4 verdi nedeni sadece sonu ve bu konuda karışık duygular nedeniyle. Bu bir tür uçurum oldu, ama gerçekten değil. Hayatlarının geri kalanının nereye gittiğini görebileceğiniz bir bitiş türü, ancak hayal gücünüze bırakıldı. Bu bazı insanlar ve bazı romanlar için harika olabilir, ama bu sefer gerçekten aniden oldu ve kitap bana kapanmadı gibi hissettim. Bunun dışında kitap harikaydı. Tabii ki, spektrumun diğer tarafını düşünmenizi sağlar.

benerohlmann

Bu filmi seviyorum, bu yüzden kitabı okumak için anlam taşıyorum. Ben genellikle kitapta birinci olan bir kişiyim, bu yüzden henüz kitabı okumaya gelmediğime inanamıyorum!

benerohlmann

Another excellent book in the Cork O'Connor series! I just love William Kent Krueger and I love this series, especially since it is set in northern Minnesota.