iqbalcibro9285

Iqbal Cibro Cibro itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Iqbal Cibro Cibro itibaren Texas

Iqbal Cibro Cibro itibaren Texas

iqbalcibro9285

Bu kitabın bir kopyasına sahip olmak istiyorum. Gerçekten hayatınızı kurtarabilecek bilgiler içeriyor. Her bölüm farklı bir şiddet türüyle ilgilenir: işyerinde şiddet, takip, samimi ortak şiddeti, vb. Yazar defalarca insan üzerinde her tür şiddet için uyarı işaretleri olduğunu ve tüm yapmamız gerekenleri gösterir. onlar için uyanık olmaktır. Bir dahaki sefere "hiç kimse bunun geldiğini göremezdi" ya da "sadece kenara çekildi" ifadesini duyduğunuzda, şiddetten önce büyük olasılıkla birkaç uyarı işareti olduğunu biliyor ve inkar insanları görmekten alıkoyuyordu. Ayrıca her gün korktuğumuz tehditler (örneğin rastgele yabancı şiddeti) ile bizim başımıza gelmesi en muhtemel tehditler (örneğin, trafik kazaları) arasındaki farkı da belirtiyor. İnsanlar ikincisini göz ardı ederken ya da ikincisini inkar ederken, birincisi hakkında endişelenmek için çok fazla zaman harcıyorlar. Önceliklerimizi yeniden düzenlemeyi ve endişelenmenin işe yaramaz olduğunu öğretmeyi amaçlıyor - aslında tehlikede olduğumuzda gerçek korku devreye girecek ve endişelenmek sadece aklımızı bulanıklaştırıp işaretleri fark etmemizi engelliyor. Gazdan aydınlatma, zorla takım oluşturma, kredi sharklama vb. Uyarı işaretleri bölümü kendi içinde okumaya değer. Tabancalardaki epilog da harika. De Becker ile her zaman aynı fikirde değilim, özellikle de kötü niyetli ilişkiler bölümünde. "Kalmanın bir seçim olduğunu", küfürlü bir erkekle birlikte kalan her kadının taciz için "gönüllü" olduğunu iddia ediyor - ve bir sonraki bölümde, küfürlü erkeklerin kadının paraya erişimini kontrol ettiğini, ve çoğu zaman bir kadının öldürüldüğünü terk etmeye çalışıyor. Kadının istediği gibi kalmasının bir seçim olduğunu iddia ediyor. Ancak bu seçimlerin çılgınca eşit olmayan iki ayrıcalık ve güç durumunda yapıldığını görmezden geliyor. Sanırım de Becker, başka seçeneği olmayan tüm istismara uğramış kadınların bir kadın sığınma evine gitmesi gerektiğini düşünüyor, ancak aynı bölümde, istismar edilen kadın sayısıyla orantılı olarak çok az sayıda sığınma evi olduğuna dikkat çekiyor. De Becker, kötüye kullanımın her zaman istismarın değil, istismar edenin hatası olduğunu belirtmeye dikkat ediyor, ancak yine de zevkim için kurbanı suçlayan hatta çok yakın dans ediyor. Ama sonra şöyle diyor: Birkaç eyalette yasaları takip etmek için başarılı bir şekilde loblama yaptım ve tanıklık ettim, ama hepsini genç erkeklere nasıl "hayır" duyacaklarını öğretecek ve genç kadınlara her şeyin yolunda olduğunu öğretecek bir lise sınıfı için ticaret yapardım. açıkça reddetmek. Amin.

iqbalcibro9285

Bu kitaplar için çok heyecanlıyım. İNANILMAZ.

iqbalcibro9285

Yeni kitap kulübüm için ilk kitap olarak okuyun - bir sürü banliyö anne! Tartışmak eğlenceliydi, ama kitabın çok iyi yazılmış olduğunu düşünmüyordum ... Yine de söylemeye çalıştığı şeyin ruhundan keyif aldım. En iyi çizgisini beğendim: "Çinli ebeveynler çocuklarında güç kazanıyor; Batılı ebeveynler kırılganlık alıyor." Bu benimle konuşuyor ve muhtemelen yürümeye başlayan çocuğumu yetiştirmeye çalışmamı etkileyecek!

iqbalcibro9285

Love this book, so much. Yancey's writing always captures me, but his view and explanation of grace makes this a must read.

iqbalcibro9285

A favorite story for cat lovers and little ones during the winter time!

iqbalcibro9285

A new take on sci-fi. The heroine was surprisingly NOT vacant, nor perfect in every way. I loved the novel's take on imperialism, diplomacy, religion, leadership, and especially magical runes.