akcrawford72

Angela Crawford Crawford itibaren Sempu, Limpung, Batang Regency, Central Java 51271, Endonezya itibaren Sempu, Limpung, Batang Regency, Central Java 51271, Endonezya

Okuyucu Angela Crawford Crawford itibaren Sempu, Limpung, Batang Regency, Central Java 51271, Endonezya

Angela Crawford Crawford itibaren Sempu, Limpung, Batang Regency, Central Java 51271, Endonezya

akcrawford72

Halen bir kitabın bu "canavarı" ndan geçmeme rağmen, büyük bilgilerle dolu olduğunu düşünüyorum. Benim gibi açık fikirli bir türsen ve her zaman yeni şeyler öğrenmeye istekliysen, bu harika bir kitap. Bekar, evli ya da bir ilişkiniz varsa size yardımcı olacaktır. Bir kopyasını almak için çok sinirli olmayan veya tersi, hatta kendi cinsiyeti hakkında bir şey bilmeyeceklerini kabul etmekten korkmayan herkese tavsiye ederim. Detaylara girmeyeceğim, ancak bu kitabı bir kitapçıda görürseniz, kapağa bakın. Eğer gülümseyen sorun yaşıyorsanız, o zaman daha fazla çıkmanızı tavsiye ederim;).

akcrawford72

I'm glad there was finally a change of location, at least for a little while. The descriptions of the Holland's rooms was getting tiresome.

akcrawford72

i learned that kurt vonnegut wrote a play called happy birthday wanda june. this book is, i think, the culimination of certain ever present themes that exist in vonnegut's work. and thus, the best impression of vonnegut that vonnegut would ever do: fuzzy morality that is really quite clear. sadness wrapped in a humor so dry that it's almost not palatable, but somehow, so genuine...oh i dunno-- i just really like this one. who knows? maybe because the women are so haunted and distant. maybe because he traverses the distance betweeen the depths of depression to heartwrenching ecstasies with such a funny, easy kind of clumsiness. maybe it's cause he has a mustache.