hekimitsuru

Heki Mitsuru Mitsuru itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Heki Mitsuru Mitsuru itibaren Texas

Heki Mitsuru Mitsuru itibaren Texas

hekimitsuru

400. sayfaya geldim, yarým bile geçmedim. Ama devam edemiyorum, gerçekten sadece tipik bir tarihi romantizm, neredeyse iyi yazılmış değil, Gabaldon'un kitapları kadar iyi araştırılmış ve karakterler zorlayıcı değil. Jesse (sadece iki yıldız veren) devam etti ve Outlander karakterleri çok kısa bir görünüm kazandığında heyecanlandım, ancak okuma listemde Donati'nin kitaplarıyla daha fazla zaman geçirecek kadar çok şey var.

hekimitsuru

Ben bağımlıyım

hekimitsuru

Yazarın kendi kitabını okumasını dinledim ve büyüleyici buldum. Trendleri ve nasıl olduklarını anlatıyor. Ben sadece bir özenti "maven" olmasına rağmen, kendimi süper bakkal anlaşmaları geçerken buldum ve bunu yapmak için sadece biraz utanmış hissediyorum.

hekimitsuru

Bu kitap bir doğumgünü hediyesi idi - ve bunu okumaktan gerçekten keyif aldım. Çok iştah açıcı anlar bir sürü var (sadece işimin altında kafenin ortasında tüm gözyaşı olduğunu söyleyelim ....) Bazen repetative görünüyor, aynı olaylar tekrar tekrar oluyor - ama onun bir kitap sevilen birini kaybetme hikayesini anlatır - ve geçtiğiniz eylemler çok repetatiftir. Sonuçta harika bir okuma oldu. Rent'in ortaya çıkma hikayesi sadece bir çizgidir - ve sadece zaman çizelgeleri kişisel yaşamında olanlarla örtüştüğü için. Eğer bir tiyatro insanı değilseniz ya da gösterinin hayranı değilseniz, bu otobiyografinin tadını çıkaracaksınız. Zevk almak!

hekimitsuru

The only reason I didn't rate this book higher was I felt style trumped substance; I could almost feel the author straining to use the language of Jane Eyre, (one of my favorite books that is referred to over and over in this book) and others of that ilk and era. However, having said that, it's a real page-turner and I did enjoy reading it!