robertodejesus

Roberto De Jesus De Jesus itibaren Upton Cheyney, Bristol, South Gloucestershire BS30, İngiltere itibaren Upton Cheyney, Bristol, South Gloucestershire BS30, İngiltere

Okuyucu Roberto De Jesus De Jesus itibaren Upton Cheyney, Bristol, South Gloucestershire BS30, İngiltere

Roberto De Jesus De Jesus itibaren Upton Cheyney, Bristol, South Gloucestershire BS30, İngiltere

robertodejesus

Boo. Kötü bir kitap. Stonehenge'in konusu neden inşa edildiğine ve kimin tarafından bıçaklanmasına izin verileceği konusunda yeterince gizem taşıyor. Tüm teorik, neden ilginç bir şey uydurmuyorsun. İşte o kadar da ilginç değil. Stonehenge ile ilgili temel bilgiler burada sunulan dramdan çok daha ilginçtir. Bu kitap, Stonehenge bir pembe dizi olarak inşa edilmiş olsaydı ne olurdu. Karakterler incedir ve etraflarında neler olup bittiğini tahmin ediyor gibi görünmektedir. İnsanları, insan kurbanının günlük yaşamın bir parçası olduğu soğuk ve vahşi bir dünyada kuracaksanız, bu insanları bir şekilde akla yatkın hale getirmelisiniz. Ve bu ahbabın karakterlerin ve orada tanrıların isimlerini nereden bulduğunu bilmiyorum, ama kötü bir fantezi oyunundan bir şey gibi geliyorlardı. Erken insanın güneş tanrısı için sahip olduğu tüm isimlerden, Slaol kadar kötü bir şey uydurmanıza gerek yok. Bazı tarihsel bağlam, lütfen! Bu jive'ı okumadan önce Mike Pitt'in 'Hengeworld'ü okuyun.

robertodejesus

Sometimes a difficult, boring read, but I was motivated because I am a descendant of John Alden and Priscilla Mullins Alden. I enjoyed the gathering of information.

robertodejesus

I haven't actually connected any of the dots. I love this book for existing, and feel no need to actually, you know, do the puzzles. Part of my weird porn collection.