cgww

Carolina Wong Wong itibaren Blackwell, Alfreton, Derbyshire DE55, İngiltere itibaren Blackwell, Alfreton, Derbyshire DE55, İngiltere

Okuyucu Carolina Wong Wong itibaren Blackwell, Alfreton, Derbyshire DE55, İngiltere

Carolina Wong Wong itibaren Blackwell, Alfreton, Derbyshire DE55, İngiltere

cgww

Başka bir çoklu okuma. Bu kitap insanlara davranış şeklinizi değiştiriyor. Bir gün hangi insanlarla tanışabileceğinizi, bilmeden bile başkalarının yaşamlarında neler olabileceğini merak etmenizi sağlar. Fazladan bir gülümseme veya iyi bir şey paylaşmama yardımcı olmak için bu kitabı sık sık okuyorum. Hızlı bir okuma ve iyi bir üst! :)

cgww

Herkesin sevdiği bir kitaptan nefret ettiğimde gerçekten rahatsız edici. Bu tür değerlendirmeleri yazmak için sabırsızlanıyorum (çoğu zaman.) Özellikle acı çekiyor çünkü Harris Michigan'da yaşıyor ve eskiden çalıştığım kitapçıda olduğunu biliyorum. Dürüst olmak gerekirse, yazı çocukça ve amatörce ve arsa bir zombi hikayesinin olmaya hakkı olduğunu düşündüğümden daha saçma. 200 sayfalık bu kısa roman, ortaokul çocukları düşünülerek lise son sınıf öğrencilerine göre yazılmış gibi görünüyor. Konunun bir kısmı genç bir genç için iffy olurdu, ama aslında özellikle grafik değil. Ana karakter bir çocukla "bağlanmak" hakkında konuşur, bazı vücut parçaları yırtılır veya ısırılır ve hemen hemen herkes en az bir kez kusar. Bir sürü puking var. Bunların hiçbiri özellikle şaşırtıcı değildi, sonuçta bir zombi kitabı. Bunun komik olması gerektiğini düşündüm, ama bunu okurken bir kez bile sırıtmadım. Zombi filmlerini seviyorum ve kara mizahtan hoşlanıyorum, ancak bu kitap benim için daha düz olamazdı. Arsa o kadar sahte-bilime batmış, pratikte bir layman olmamıza rağmen, ana karakterin zombi virüsü için bir çare bulma şekli beni gerçekten kandırdı. "Bilim" korkunç. Genç yetişkin kurgu klişelerine ne dersiniz? İşte sizin için bir avuç: 1. Kötü saçlı inek ve hiçbir göğüsler popüler çocuk sonra ısrar 2. Bratty küçük kardeşi bratty 3. Tüm ebeveynler kitabın çoğunluğu için mevcut değil (görünüm spoiler) 4. Nerd kız arkadaşlarının ne kadar güzel olduğuna, ne kadar garip bir salak olduğuna sürekli olarak dikkat çekiyor ve akıllı olduğu için sürekli kendini yakıyor 5. (spoiler görüntüle) 6. (spoiler görüntüle) Puanlar tüm Polonya soyadlarına gidiyor, "pop "soda" yerine ve güzel kapak. Her şey zaman kaybı oldu ve bu kitabı hiç tavsiye etmiyorum.

cgww

the joys of amateur music making...what more could you want. The book is a bit disorganized, but he has some very endearing moments

cgww

This is my favorite Amy Tan book, too!

cgww

I became obsessed with this book my sophomore year of high school. Are people inherintly good or evil? See for yourself in this story of young boyws left to their own guardianship.

cgww

This was such an interesting, fun book. I loved all the clever nursery rhyme interpretations. (Beware of some swearing throughout...)