raphaelzydek

Raphael Zydek Zydek itibaren West Carroll, PA, Birleşik Devletler itibaren West Carroll, PA, Birleşik Devletler

Okuyucu Raphael Zydek Zydek itibaren West Carroll, PA, Birleşik Devletler

Raphael Zydek Zydek itibaren West Carroll, PA, Birleşik Devletler

raphaelzydek

Doğal dünya için bir gelecek istiyorsanız okuyun. Elektronik çağın çocukların (ve hepimizin) başkalarıyla ve doğal dünyayla nasıl ilişki kurabildiğini nasıl değiştirdiğini görün.

raphaelzydek

Kesinlikle keyifli bir kullanım kılavuzu - daha önce bilmediğiniz en az bir veya iki şey bulacaksınız, ancak gerçekten zekâsının tadını çıkaracak ve İngiliz İngilizcesi ile Amerikan İngilizcesi hakkında daha fazla şey öğreneceksiniz.

raphaelzydek

Susan, şöhretle uğraşırken neden bu kadar çok sorun yaşadığını daha açık hale getiren bazı öğrenme güçlükleri olan çok basit bir kadın. Ona en iyisini diliyorum.

raphaelzydek

** spoiler uyarısı ** Kitaptaki yolun yaklaşık üçte biri olduğunda spoileri okudum ve hemen son birkaç bölüme atladım ve Ethan'ın ölümü hakkında okudum ve sonrasında. Neredeyse kitabı bitirmedim (kısmen okumak için zor görebildiğim için çok ağladım). Bu sabah tekrar almaya karar verdim. Maalesef yaralı duygularım için okuduğum ilk sahne, Merit'e onu sevdiğini söylemek için diz çöktüğünde Ethan'ın ofisinde oldu. Arsa o kadar ilginçti ki, bir kez başladığımda kitabı bitirene kadar duramadım. Belediye başkanının Celina ve uyuşturucularla ilişkisi benim için beklenmedik bir değişiklikti. Jonah'ın daha fazlasını görmekten keyif aldım ve özellikle Ethan'ın Merit'in güvenini ve sevgisini yeniden kazanmak için mücadele etmesini izlemeyi sevdim (Ethan'ın nihai ölümünü bilmek sahnelerinin acı yapmasına rağmen). Chicagoland Vamps benim fav serilerimden biri oldu. Herkese tavsiye ederim. Chloe Neill harika bir yazar. Kentsel fanteziyi yaratıcı ve heyecan verici arazilerle yazıyor, aynı zamanda karakterlerini ve kişisel ilişkilerini geliştirmek için harika bir iş çıkarıyor. Benim için dizinin en önemli kısmı, özellikle Ethan ve Merit olmak üzere karakterler arasındaki kişisel ilişkiler olmuştur. İlişkilerinin gelişmesini izlemek beni her bir taksitle heyecanla bekletti. Bayan Neill, onları tanıyormuşum gibi hissettiğim karakterleri geliştirmek için harika bir iş çıkardı ve kesinlikle Ethan için yas tutuyorum (açıkçası gerçeği kurgudan ayırmak için yardıma ihtiyacım var). Ethan olmadan bu benim sevdiğim dizi olmayacak. Chloe Neill'in herkesin ona güvenmesini istediğini okudum. Deneyeceğim ama şimdilik benim için diziyi kurtaracak tek şeyin Ethan'ın insan / vampir gibi tam dönüşü olacağını (reenkarnasyon, ruh vb. Değil). nasıl olabileceğinden emin değilim. Deep Drink, yeterince yakında çıkamaz. Dua ediyorum, Ethan'ı geri getirelim ya da en azından kitapta bir miktar kapanma ve beklemeye devam etmek zorunda değiliz. Farklı bir son ile bu benim için 5 yıldızlı bir kitap olurdu. Olduğu gibi nasıl derecelendireceğinizden emin değilim. Belki Drink Deep ortaya çıktığında ve bu kitabın nereye götürdüğünü görüyorum, bu kitapla daha kolay vakit geçireceğim.

raphaelzydek

Bu kitap üçlemenin büyük rap'iydi! 5/5 yıldız!

raphaelzydek

Must read-1 Kept attention-3 Meaningful-3

raphaelzydek

2nd read....Jan. 2013 I actually liked this book better this time through. I still struggled with Vivi being so head over heels, passionatly in love yet changing the guy three times although I am happy she ended up with Johnny. Fun book!