vladimir-paky

Vladimir Paraska Paraska itibaren Loma la Paz, N.L., Meksika itibaren Loma la Paz, N.L., Meksika

Okuyucu Vladimir Paraska Paraska itibaren Loma la Paz, N.L., Meksika

Vladimir Paraska Paraska itibaren Loma la Paz, N.L., Meksika

vladimir-paky

Büyük modern gizem okumak, "kim dunnit" asla anlayamadım Eğer atlar ve gizemler ve modern bir hikaye seviyorsanız eğlenceli bir okuma. Bu ilk kitaptan bile daha iyi olduğu için serideki bir sonraki için pek beklemek mümkün değil.

vladimir-paky

Düz dışarı yazma sevdi! Yazarın gerçekten kelimeleri birleştirmenin bir yolu var - güzel ama böyle hareketli, üzücü bir hikaye.

vladimir-paky

Kesinlikle bu kitabı tavsiye ederim ve Dört Antlaşma (Toltec Indians Stubs) okuyun. Tıpta eğitimini tamamladı, ameliyatta uzmanlaştı ve modern yaşamda tamamen emildi, onu hayat deneyimini dönüştüren ölüme yakın bir trafik kazası izledi. Cevapları bulmak için, akrabalarının kadim bilgeliğinde yoğun bir eğitim aldı. Don Miguel Ruiz'in söylemek istediği şey, kişisel yaşam alanımızdaki her birimizin kalıtsal olumsuz inançlarımızı yavaş yavaş değiştirebileceği ve bu "cehennem rüyasını" "cennetsel bir rüyaya" dönüştürmede rol oynayabileceğidir. Şaşırtıcı gelişmelere tanık olmak için hayatınızda dört antlaşmanızın olması gerektiğine inanıyor: 1) "Sözünüzle günah işlemeyin" çünkü sözünüz kişinin kendine olan tüm inancını olumlu veya olumsuz bir şekilde değiştirebilir. 2) "Hiç bir şeyi kabul etmeyin" çünkü başkalarının yaptığı hiçbir şey sizin için değildir. Acı çektiğiniz ve inançlarınızı değiştirdiğinizde daima kalbinizi arayın. 4) "her zaman elinden gelenin en iyisini yap" tutkulu bir yaşamla sonuçlanır ve "hayal gücünden vazgeçme" çünkü çok fazla iç çatışma yaratacaksın. Aktif ve yaratıcı olacaksın

vladimir-paky

Bu kitabı okumak için ÇALIŞTIM. Eskiden VC Andrews'un BÜYÜK bir hayranıydım, ama sonra kitapları aynı tekrar, aynı sonuçla çok tekrarlı olmaya başladı ... Bu kitabın ikinci sayfasını geçemedim. :(

vladimir-paky

2003'te okudum. Bunu Wicked'den daha çok beğendim

vladimir-paky

Bu kitabı gerçekten çok sevdim. Karakterlerini arkadaş olmak istediğim kitaplardan birini tanımlayın. Arsa gerçekten iyi ve böylece yazma. Değerli okuma!

vladimir-paky

Bu kolay bir 'plaj okumak'. Benim ilgi tuttu, kısmen b / c biraz yaramaz. Çok derin değil, ama yine de okumaya değer. Zevk aldım.

vladimir-paky

"The Time Traveler's Wife" ile aynı yazarın garip kitabı.

vladimir-paky

Bu kitap iki nedenden dolayı harika. Birincisi, diğer incelemelerde de bahsettiğim gibi, ben bir mikrobiyologum ve bu kitap dünya nüfusunun% 99'unu silen bir virüsle uğraşıyor ... oldukça havalı şeyler. İkincisi, insanlardan nefret ediyorum (arkadaşlar elbette hariç) ve herkesin yolumdan çekildiği bir dünya hayal etmeyi seviyorum ... sonunda. Aslında, King'in tüm çalışmalarını okuyan bir kişi olarak, bunun en iyi yazılmış kitaplarından biri olduğunu ve daha yaratıcı ve düşünce provoke eden hikayelerinden birine sahip olduğunu güvenle söyleyebilirim. O zaman zaman biraz sıkıcı alabilirsiniz iyi vs kötü ve Tanrı vs şeytan şeyler bir sürü var ama ben bir karyola kelepçeli ve tekrar tekrar bir stephen king kitap okumak zorunda kaldı, bu benim ilk tercihi olurdu .. değeri ne olursa olsun.