blues_marallao

Eko Cahyadi Cahyadi itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Eko Cahyadi Cahyadi itibaren Texas

Eko Cahyadi Cahyadi itibaren Texas

blues_marallao

ses

blues_marallao

Babam bu kitabı lisede iken Calculus'taki C'lerle mücadele ederken satın aldı. Notlarımı çekmeyi başardım ve İktisat dalında yüksek, üniversitede Matematik dalında devam ettim. Tuhaf bir ilham kaynağı, ama tamamen cankurtaran.

blues_marallao

Bill'lerden ayrı olarak Hillary'nin başlangıcını okumayı gerçekten çok sevdim. Büyükannesi ve annesinin hikayeleri çok mantıklı ve onları öğrendiğime sevindim. Bu kitabı okumak beni mikro-ilgiyle ilgilendirdi, bu da şu an çok derinden ilgilendiğim bir şey - gelişmekte olan ülkelere yaptığı yolculuklarla ilgili hikayeleri harika. Her zaman olduğu gibi, hızlı biten ile hayal kırıklığına uğradım, ama genel olarak, bu kitabı sevdim. Hillary'den nefret ediyorsanız, onu almak için bile uğraşmayın - sadece onu ayırın ve zaten olduğunu düşündüğünüz her şeyi yapın;)

blues_marallao

Herkesin yorumlarına katılıyorum. Bu kitap berbattı. Bu kadar.

blues_marallao

★ ★ ★ ★ Hızlı kapak: Tayla ailesi için sadece onun diğer avcıları olan bir iblis avcısı. Giderek kötüleşen ve kafa karıştırıcı bir tıbbi durum, şeytanlarla savaşta yaralanmasına yol açar. Kendisini nefret ettiği ve öldürdüğü şeytanlar tarafından iyileştiğini görüyor. Sadece doktorundan nefret edemez gibi görünüyor. Aslında, iblis hastanesinin başı Eidolon'dan ellerini uzak tutamaz gibi görünüyor. Hikaye, Eidolon ve Tayla arasındaki gelişmekte olan romantizme, kendi ailesinin yalanlarına ve ihanetlerine ve düşmanınızın sadece sizden daha kötü olmadığını keşfetmek için bir ömür boyu inanma mücadelesi kötüdür. Bu bir dizi için gerçekten eğlenceli bir başlangıçtı ve gelecekteki kitapları çok iyi kurdu. Hemen bir sonrakini alıp başka birinin hikayesini okumaya başlamak istedim. Çok, "Luke, ben senin babanım" bir yönü vardı, ama SW kuşağından beri sevdim. :) Karakter gelişimi birincil çift için gerçekten iyiydi ve sadece ikincil karakterlerin (bir kez daha) bir sonraki kitabı almamı sağlayacak kadar kaplandı. Genel olarak, takip etmeye devam edeceğim iyi bir PNR örneği.

blues_marallao

Bunu bir ARC olduğu zaman okudum, ama eklemeyi unutmalıydım (utanç!). Gerçekten sevdiğimi hatırlıyorum :)

blues_marallao

Really fun read, finished it within a day. Predictable, yes, but not terribly so for youth science fiction.