islam-zaid3f25

Islam Zaid Zaid itibaren Areia, Sousa - PB, Brezilya itibaren Areia, Sousa - PB, Brezilya

Okuyucu Islam Zaid Zaid itibaren Areia, Sousa - PB, Brezilya

Islam Zaid Zaid itibaren Areia, Sousa - PB, Brezilya

islam-zaid3f25

Dünyamız ne kadar hayali ve belirsiz olabilir?

islam-zaid3f25

BU BENİM EN SEVDİĞİM KİTAP !! her şeye sahiptir .. Kesinlikle bir kitapta istediğiniz her şey.

islam-zaid3f25

Pendragon serisinin ilk prequel'i Eelong'dan Kasha, First Earth'den Gunny ve Cloral'dan Spader'ı takip ediyor. Gunny'nin hikayesi genellikle Gezgin olarak rolünü öğrendiği noktada sona erer. Kasha, garson hakkında gerçeği öğrenirken babası delirmiş gibi görünüyor, Konseyde oturma şansı veriyor. Gunny'nin arkadaşı bir cinayetten tutuklanır, ancak Gunny onun masum olduğunu bilir. Gunny, zahmetli bir genci izlemekle birlikte arkadaşını kurtarmak için cinayeti zamanında çözecek mi? Spader bir akvaryumcu olarak eğitimini tamamlamak için çok çalışıyor, ancak sürekli başka bir çocuk tarafından gösteriliyor. İkisi mavnalarına bir akıncı saldırısından kurtulan tek kişi olduklarında, kendilerini güvenle çıkarmak için birlikte çalışırlar mı? Heyecan verici anlarla dolu olan bu kitap, Pendragon serisinin hayranları için mutlaka okunmalı. Yeni gelenler için, bu kitapları okumadan önce Pendragon serisini okumanızı tavsiye ederim, böylece bölgeler ve Gezginler hakkında genel bir bilgi sahibi olursunuz.

islam-zaid3f25

Alex Rider adında bir genç casus kan susuzluk katili peşinde

islam-zaid3f25

Cepten ilginç bazı bölgeleri araştırıyor: eşcinsellik ve lise futbolu. Çoğu genç okuyucu bu bölgeleri uzlaştırılamaz olarak görecek, ancak Konigsberg onları kolaylıkla geçip birleştiriyor. Eşcinsel temalar rahatsız edici heteroseksüel için çok vaaz verici değildir ve futbol sahneleri spor dışı hayranlar için çok kafa karıştırıcı değildir. Kahramanımız Bobby, kendi cinselliğiyle karşı karşıya kalan herhangi bir gençle aynı şaşkınlıkla sorunları yaşıyor; Konigsberg, Bobby'nin gelişen isteklerini normalleştirmeden veya rutinleştirmeden heteroseksüel okuyucular için homoseksüel temaları barındıran harika bir iş çıkarıyor. Bu kitap, eşcinsel veya düz lise öğrencileri için mutlaka okunmalıdır.

islam-zaid3f25

Bugüne kadar, bu kitap beni ağlatıyor. Ama sıcakkanlı bir şekilde beni doğanın güzelliğine tekrar aşık ediyor.

islam-zaid3f25

Doğaüstü bir bükülme ile iyi bir aşk hikayesinden hoşlanan herkes için. Başka bir gözyaşı.

islam-zaid3f25

Bu hikayeyi çok sevdim ve Abby ile okumak için sabırsızlanıyorum. Her karakter iyi gelişti ve her biri ile ilgilendim. Lily ve Zach'in birlikte kalacaklarını umuyordum. Güçlü, nazik, merhametli, canlı - her karakter sayfadan ve gerçekliğe sıçradı. Onlarla birlikte pembe evde yaşamak istiyorum. Bu kitabı tavsiye ederim.

islam-zaid3f25

I enjoyed this one. I liked the way it was told in three voices. Of course I wish I had waited until the series was over - now I have to wait for the next one. :(

islam-zaid3f25

Loved :)