nesrinyuksel

Nesrin Yuksel Yuksel itibaren 48230 San Agustín, Bizkaia, İspanya itibaren 48230 San Agustín, Bizkaia, İspanya

Okuyucu Nesrin Yuksel Yuksel itibaren 48230 San Agustín, Bizkaia, İspanya

Nesrin Yuksel Yuksel itibaren 48230 San Agustín, Bizkaia, İspanya

nesrinyuksel

bunun onu emdiğini düşündüm ... üzgünüm. İlginç bir hikaye değildi. Hikayenin eksik olduğunu düşündüm çünkü gerçek bir plan yoktu. Mutsuz bir şekilde evlendi ve bir askere bakıyordu, ama gerçekten yaşlı olana kadar onu hiç görmedi.

nesrinyuksel

Sanırım bu kitabın fikrini asıl kitabın kendisinden çok daha fazla seviyorum (gerçekten, puanım olduğundan daha düşük olmalı). Kitabın kökenine kadar zamanında takip etme kavramı umut vericidir. Kitaptaki bir lekenin nereden geldiğini, beyaz saçların sayfalar arasında nasıl sıkıştığını vb. Öğreniyoruz. Ancak, kitap dayanamadığım karakterlerle doludur. Tek tek hikayeler bile rahatsız ediciydi - tecavüz, işkence, dayak, cinayet vb. üstünde. Bu arada, kitabın sonu o kadar ileri götürüldü ki, aslında beni kızdırdı. Hanna ve Ozren arasındaki ilişki sadece iğrenç - yani, gerçekten mi ?! Onunla tanıştıktan sonra parmaklarını yağla yalıyor ?! Ew. Genel olarak, kitap iyi bir kavram, sadece kötü bir şekilde yürütüldü.

nesrinyuksel

soooo funny. first book to make me laugh so hard since superstud. especially enjoyed brother paul, i think i may have dated him :)

nesrinyuksel

Just when you think "things can't get worse"... Rachel Vincent is completely demoralizing me...when this series is over the good guys better come out on top! ...but the story is well written, the characters are great, and I can't stop reading, then again that's only because I NEED something positive to happen, just ONE GOOD THING! I need to know that the good guys win. (and this is coming from someone who loves tragedies...that's how horrific these books are)