oumaima_al5b4c

Oumaima Alouhmy Alouhmy itibaren Bohdašín, Çek Cumhuriyeti itibaren Bohdašín, Çek Cumhuriyeti

Okuyucu Oumaima Alouhmy Alouhmy itibaren Bohdašín, Çek Cumhuriyeti

Oumaima Alouhmy Alouhmy itibaren Bohdašín, Çek Cumhuriyeti

oumaima_al5b4c

Bunu gece boyunca okuduğumu hatırlıyorum, Kimya A-Seviye sınavım için gözden geçirmem gerektiğinde! İndiremedim

oumaima_al5b4c

Hala henüz Wilderness Tips ve The Handmaid's Tale'i okumuş olan Atwood oeuvre'a giriyorum. Bu kitap, iyi hazırlanmış hikayelerle dolu olsa da, Wilderness Tips'teki hikayeler kadar beni etkilemedi. Tüm zanaat orada, ama diğer hikayelerinde burada sadece 8 veya 9 olan bir şey 10 veya 11'e çevrildi. Hikayeler daha az cesurdur, daha az aydınlatıcı olduklarında çerçeveler (Wilderness Tips'teki hikayelerin çoğu, kahramanların olayları anlatması veya hatırlamasıyla çerçevelenir). Bu kitap hala iyi ve akıllıca yazılmış, ancak diğer eserleri ile karşılaştırılamaz ve belki de bir zamanlar bu sayfalardaki güzellik ve dehşetten kurtuldum, diğer çalışmaları beni titretti.

oumaima_al5b4c

Harika bir kitap. İndirmek çok zor.

oumaima_al5b4c

Bu kitabı, TV şovu NUMBERS'a dayanarak satın aldığım nedenden dolayı aldım. Çünkü ana karakter havalı ve şovda yaptıklarını yapabilmek istiyorum. Bu kadar basit. Bu kitaba göre, bunlar Patrick Jane gibi olmayı “öğrenmek” için izlemem gereken adımlar. - Nefes almak! Kolay, bu bir adım aşağı. - Her gün meditasyon yap ve nefes almayı unutma. Anladım. - İnsanların söylediklerini dinleyin ve nasıl söylediklerini izleyin. Tamam. - Pahalı bir takım elbise giy ve insanların güçlü olduğumu düşünmesi için pahalı bir bakım yap. Bu tür şeylere sahip değilsem kredi kartı alıp onlara yatırım yapıyorum. Huh. - Ayna insanların hareketlerini, iş arkadaşlarımı hipnotize ediyor ve elbette NEFES. Teşekkürler pislik. Otonom beden işlevlerim hakkında hiç bu kadar endişelenmedim, ama her "dersten" sonra hatırlatmam gerektiğini düşünüyorum. Bu kitap "birinin kafasının arkasına bakmak ve gerçekten SICAK aldığını hayal etmek" gibi külçeler içeriyor. Çöp.

oumaima_al5b4c

I read this book cover to cover three or four times. In hindsight, with the benefit of some years of reflection and further experience, I think this book is perhaps a little too much of a panacea for those looking for healing. But at that time in my life it was like a breath of fresh air, opening me up to a world outside of myself I never knew existed. It really helped make sense of the world around me and inside myself.

oumaima_al5b4c

After I read this book, I felt like I couldn't eat anything! I personally wouldn't recommend it - this chicks have pretty extreme eating habits, like "don't eat until you're almost starving to death" - stupid.