agreendesign

Adam Green Green itibaren La Neuvelle-lès-Lure, Fransa itibaren La Neuvelle-lès-Lure, Fransa

Okuyucu Adam Green Green itibaren La Neuvelle-lès-Lure, Fransa

Adam Green Green itibaren La Neuvelle-lès-Lure, Fransa

agreendesign

Tamam, şimdi bağlandım! Bunu bir dizide okuduktan sonra hoş bir sürpriz oldu. Bir Genç Yetişkin kitabı okuduğumdan beri isteksizdi, ama şükürler olsun ki bir meslektaşım onunla konuştu! :) 'Açlık Oyunları' başlığı nedeniyle, bunun korkunç olacağını düşünüyorsunuz, ama gerçekten değil. Siz ilerledikçe Katniss ve düşüncelerinin hayatına odaklanıyorsunuz. Bu da gerçekten bir aşk hikayesi ... ya da en azından ilişkiler ve bazen burunlarımızın altında neyin doğru olduğunu nasıl anlamadığımızla ilgili. ;) Normalde bu tip kitabı okumasanız bile, fantastik ama hafifçe deneyin. Bundan zevk alacaksın, güven bana. :)

agreendesign

Biraz göze çarpmak ve hızlı tempolu bir toplumu memnun etmek için pezevenk oldu: "bilgeliğe 10 adım". Bilgelik konusu bazen sinir bozucudur. Yine de: temel fikir motive edici; uygun, iyi seçilmiş alıntılar.

agreendesign

Bu dünyaya uymayan, dünyevi bir birlik ve kayıp kedisi Gai Pan'ı arayan bir adam hakkında üzgün küçük bir hikaye. İyi politik / dini kabinler. Bana 4 yıl önce satın alan biri tarafından verildiğinde, tanışacağı birinin böyle bir kitabı anlayacağını bilerek;)