erny

Erny Sans Sans itibaren Stavri 230 71, Yunanistan itibaren Stavri 230 71, Yunanistan

Okuyucu Erny Sans Sans itibaren Stavri 230 71, Yunanistan

Erny Sans Sans itibaren Stavri 230 71, Yunanistan

erny

Bu inceleme Kapakların Altında yayınlanmıştır Kev Merripen yıllardır Hathaway ailesiyle birlikte olmuştur. Onlara yardım etti, hayatına borçlu. Ve her zaman tatlı ve narin Winnifred'e aşıktı. Bu çiftin kontrastını seviyorum. Kev güçlü, çok alfa ve otoriter. Kazanmak, solgun bir çiçek olmadan çok daha yumuşak ve sakindir. Bu kahramanı sevmemde anahtar buydu. Hayatının sorumluluğunu üstlendi ve hastalığına karşı savaştı. Sevdiği adamın peşine düştü. Ailesini korumak için kendini feda etti. Win bu kitabın en sevdiğim parçasıydı. Harika bir kahraman! Kev tek kelimeyle yoğun. Ama öte yandan kitabın yarısı için biraz sarsıntı vardı. Sonunda kendini kurtarır, işkence gören bir kahraman hakkında konuşur ve evet altın bir kalbe sahiptir ve tutkuyla tamamen ve koşulsuz olarak sever. Gerçek geçmişini öğrendiğimde gözlerimde bir ya da iki gözyaşı dökmüş olabilirdim. Hepsini bir ailenin parçası olarak görmek ve birbirleriyle bağlar kurmak beni çok mutlu etti. Sana bir spoiler vermek istemiyorum ama hikayedeki bu gelişme çok mükemmel geldi. Ve elbette, onurlu söz Leo Hathaway ve Miss Marks'a gitmek zorunda. Bayan Kleypas'ın kitaplarında okumayı sevdiğim bu dürüst olmayan komisyon ve alıngan kahraman. Leo'nun hikayesini okumak için sabırsızlanıyorum. En sevdiği alıntı: "Cehennem ateşleri bin yıldır yanabilirdi ve günün bir dakikasında senin için hissettiğim şeye eşit olmaz. Seni çok seviyorum, zevk yok. Hiçbir şey ama azap çünkü. senin için hissettiğimi milyonuncu parçaya kadar sulandırabilseydim, yine de seni öldürmek için yeterli olurdu ve beni delirtse bile, o soğuk, ruhsuz piçin kollarında yaşadığını benimkinden ölmeyi tercih ederim ."

erny

Cody Friedman'ın babası Hal ve James Patterson, Cody ve tourettes sendromuyla olan yolculuğu hakkında bu gerçek hikayeyi yazdı. Cody'den haber almak isterdim. Öfke ve kızgınlık olmadan hayatını hayal edemiyorum. Sabırlı bir insanım, ancak ebeveynleri ve kız kardeşinin böyle bir belirsizlikle dolu bir dünyada tüm sabır ve anlayışlarını nerede bulduğunu hayal edemiyorum.

erny

Sevgi ve kayıp hakkında bazı yaygın meseleler sunan hafif ve garip bir roman.

erny

Avrupa'ya seyahat ederken, Absurdistan'ın açık ve basit bir hiciv olduğunu kendime hatırlatmam gereken bir şey bu kitabı okuyun. Belki de bunun nedeni bazen hiciv konusunun böyle hazırlanmış bir metni gerçekten hak edip etmediğini sorguladım.

erny

NB I read the first edition. Not the one pictured. This is an excellent book. If you want to learn about Fundamentalism (or Evangelicalism as it is often called today) read this book. I spent the first 20-some-odd years of my life being a fundamentalist so I know a good bit about its beliefs. I felt like James Barr was my biographer at points. You'll see a lot of info floating around about Fundamentalism from outsiders and much of it suffers from a real lack of understanding. Things will be said like, "Fundamentalists take the Bible literally." Or, sometimes an ancillary belief of Fundamentalism (such as homosexuality being wrong) will take up the entire focus of people's focus when they speak on Fundamentalism. Not so with Barr. I imagine he has talked with a lot of Fundamentalists in addition to studying all the Fundamentalist literature he cites. Barr is coming at the topic as a non-fundamentalist Christian, but his own views on religion play a very small role. He is clearly annoyed with Fundamentalism but never loses his balanced tone. This book was written in the 70s (before I was born), so I was shocked by how relevant it was to me. Maybe that attests to how hostile Fundamentalism is to change. Everything he said I could match with personal experience. The one exception to this is his claim that Fundamentalists have given up fighting the theory of Evolution. I don't know if that was true when he wrote the book, but it certainly ain't true now as we all know. I assume there must have been a lapse in the 70s in their antagonism to this topic because everything else is as true today as the day he wrote it.