mrroberttrujillo

Robert Trujillo Trujillo itibaren Roşieni 407427, Romanya itibaren Roşieni 407427, Romanya

Okuyucu Robert Trujillo Trujillo itibaren Roşieni 407427, Romanya

Robert Trujillo Trujillo itibaren Roşieni 407427, Romanya

mrroberttrujillo

Bu kitabın sonunda kalan sorular: 1. Ölmeden önce "ders" neydi? Hiçbir şey üzerimde izlenim bırakacak kadar hareket etmiyordu. Belirsiz bir şekilde "uzun boylu" mesajı aldım, ama öyle mi? 2. Jefferson, iyi bir dükkan sahibini ve iki arkadaşını öldürmekten suçlu olduğu için mahkum edildi. Hikayeleri boyunca aileleri neredeydi? Neden AT ALL ile ilgilenmediler? Bear veya Brother veya Mr.Grope hakkında hiçbir şey duymadık, aileleri ve arkadaşları bu hikayede bir rol oynamamalı mı? Sanki yazar onları tamamen unutmuş gibi. 3. Yazarın ikincil mesajının, kalmaktan ayrılmak ve ayrılmak konusundaki anlamı neydi? Son mesaj neydi? Jefferson'un hikayesinin hiçbiriyle ilgili olmadığını hissediyorum. 4. Bu bar dövüşü bir çeşit basın yapmaz mı? Eğer bar dövüşü şerifin Jefferson'u ziyaret etmeyi bırakmasına ve Grant'in sınıf arkadaşlarıyla aynı tuzaklara düştüğünü görmek zorunda kalsaydı daha ilginç bir bükülme olurdu (büyüdüğü birçok insanın kavgalarda öldüğünü belirtiyor) ). 5. Jefferson neden SO DUMB idi? Tamamen gereksiz buldum - çok basitti ve boyutu yoktu. Hala zeki eğitimsiz insanları tasvir etmenin daha sanatsal yolları var (Gazap Üzümleri, Kemikleri Kurtarın). 6. Grant öğrencileri için neden bu kadar anlamlıydı?

mrroberttrujillo

Hong Kong'dan Denver'a yapılan uluslararası bir uçuşta 3 ölü ve 52 yaralı var. Ne oldu? Teknik bilgiler yeni ve ilginç olmasına ve Casey zorlayıcı bir karakter olmasına rağmen, bu kitap çok eğlenceli değildi. Casey'nin yanı sıra, insanların yaptıkları şeyleri yapmak için güvenilir güdüleri yoktu. Arsa gerçekten eklemedi ve büyük 'ortaya' yarıya kadar anladım bir şey oldu. Medyanın korku satıcıları olarak doğru bir şekilde tasvir edilmesi ve gerçekle ilgilenmemekle birlikte görsel olarak iyi oynayan şey ferahlatıcıydı. Teknik jargonun çoğu gizemliydi ve bunun açıklamaları ya mevcut değildi ya da gereksizdi. Demek istediğim, muhtemelen kendimi çözebileceğim zamanlar, garip bir açıklama kesişmesi vardı ve gizemlendiğimde hiçbir zaman bir açıklama yoktu. Ayrıca, gerçekten sadece sayfaları doldurmuş gibi görünen ikili raporların birçok satırı da dahil edildi. Gelecekteki tüm uçak sürüşlerinde çıtaları her zaman izleyeceğim ...

mrroberttrujillo

hepimiz küçük büyücü çocuk için ...

mrroberttrujillo

another cancer narrative... very interesting parallel between capitalism/corporate america and the virus/disease. so many metaphors, so little time!