xukai0927

Kai Xu Xu itibaren East Hibbard, KS, Birleşik Devletler itibaren East Hibbard, KS, Birleşik Devletler

Okuyucu Kai Xu Xu itibaren East Hibbard, KS, Birleşik Devletler

Kai Xu Xu itibaren East Hibbard, KS, Birleşik Devletler

xukai0927

Bu hayali bilmeceye biraz daha fazla saygı gösterebilirdim, çünkü kesinlikle çok önemli insanlık tarihi içeriyor ... sadece anlamsız, akılsız zulüm ve kan dökülmesinden sorumlu olmasaydı.

xukai0927

Bu muhtemelen genç yetişkinler için eğlenceli bir okuma, ama ağır bir okuma gibi hissetmediğinizde büyük zihin şekeri. Bağımlılık yapan ve eğlenceli. Stephenie Meyer bandwagonunda olmayı planlamıyordum, ama yolculuğun tadını çıkarıyorum.

xukai0927

Bu seri başka bir Luyet tavsiyesiydi ve elbette iyiydi. Beni "bu tamamen fantastik bir dizi" diye uyardılar, ama o türden kitaplar öneren kim daha iyi? Bu serinin başlangıcını sonuna kadar sevdim, çünkü 1) karakterler taze ve 2) hepsini arka arkaya okudum. 4. Kitap biraz tekrarlıydı ve # 5 biraz yavaştı. Ama yine de karakterleri sonuna kadar önemsiyorum. Ana karakterin genç bir çocuk, sık sık okumadığım bir perspektif olması hoşuma gitti. Sanırım diğer erkek gençler için eğlenceli hale getirmek için yeterince kan ve kavga vardı.

xukai0927

Bunun eğlenceli ve yaratıcı bir okuma olduğunu düşündüm. Karakterler ve ayar zevk ama sona erdi şekilde kendini bir netice için kurmak olmasaydı diledi. Daha temiz bir son isterdim.

xukai0927

Bu Lubavitchers hakkında büyüleyici bir kitap - Mahallemde bir Lubavitch topluluğu var ve öğrenmek gerçekten ilginçti. Bakkal dükkanına her gittiğimde "İyi Kart" ı gerçekten anlayabiliyorum