mrbondart

Andrii Bondart Bondart itibaren Kırkpınar Köyü, 36900 Kırkpınar Köyü/Selim/Kars, Türkiye itibaren Kırkpınar Köyü, 36900 Kırkpınar Köyü/Selim/Kars, Türkiye

Okuyucu Andrii Bondart Bondart itibaren Kırkpınar Köyü, 36900 Kırkpınar Köyü/Selim/Kars, Türkiye

Andrii Bondart Bondart itibaren Kırkpınar Köyü, 36900 Kırkpınar Köyü/Selim/Kars, Türkiye

mrbondart

** spoiler uyarısı ** Spokane, NYC Wa Wa yürüyüş bir anne ve kızı hakkında harika bir hikaye rehine çiftliklerini kurtarmak için 10 bin dolar kazanmak için. Yürüyüşün amacı yeni sığınak kıyafetlerinin reklamını yapmaktı. Tahmin edebileceğiniz gibi yol boyunca birçok maceraları var. Kızı bileğini incitir ve sonra hastalanır ve onları geride bırakır. Bir uzatma istiyor ancak reddedildi. NYC 10 gün geç geliyorlar ve para alamadım. Annenin güçlü yolu boyunca, konuşmalar yapar ve her zaman hayatta kalma yollarını bulur. Eve döndüklerinde 2 çocuğun öldüğünü ve babanın anneyi suçladığını gördüler. Kızı evden ayrılır ve kendi başına iyi yapar, ancak ailesi ondan herhangi bir yardım kabul eder. Anne bir kabuğa çekilir ve güçlü kadın asla yeniden ortaya çıkmaz. Gerçekten iyi.

mrbondart

Reshonda Tate Billingsley 5 yıldız Rebound verdi! Ne güzel bir hikaye. Hikayeyi harika bir şekilde anlattı ve gerçek bir sayfa çevirici oldu. Diğer üç öykü dört, üç ve iki yıldız aldı. Bu yaz Bayan Billingsley'in eserlerinden daha fazlasını okumak isterim.

mrbondart

harika aşk hikayesi

mrbondart

Web sitesi oluşturan herkes için gerekli okuma.

mrbondart

Sanırım geri dönüp Açlık Oyunları puanımı değiştirmeliyim, çünkü bu kitapları gerçekten çok seviyorum! Ateşi yakalamak beni bu kitabı bitirmek için gecenin tüm saatlerine kadar kalıyordu ve aslında kendimi Açlık Oyunları'nda olduğum kabuslarım oldu! Bu kitap o kadar şüpheli ve öngörülemezdi ki, bundan sonra ne olacağını hiç bilmiyordum. Bu kitap, başkentin iki oyuncunun Açlık Oyunları'nı kazanmasına izin vermeleri için Peeta ve Katniss'e karşı öfkesi ile başlar. Ceza olarak, isimleri tekrar toplanır ve bu yıl Oyunlar ve Çeyrek Quell için tekrar seçilirler. Bunun geldiğini hiç görmedim ve Katniss ve Peeta için çok harap oldum. Bazı bölgelerde ayaklanmalar olduğu söylentileri var, bu da Oyunların önlenmesi gereken şeydir ve Peeta ve Katniss, bir çift daha hile ile tekrar şehit olarak gönderilir. Bu ikisinin Oyunlara geri döndüklerini öğrendikten sonra, kelimenin tam anlamıyla nasıl biteceği hakkında hiçbir fikrim yoktu. Yani ne olurdu? Katniss kesinlikle ana karakter olduğu için öldürülmeyecek, ama kesinlikle Peeta'yı öldürmeyeceklerdi? Ve son anladığım kadar beklenmedikti. Az söylemek çok şok edici. Ancak, bu kitabı sevdiğim ve bana güvendiğim kadar sevdim, bazı şikayetler var. İlk olarak, sonunda olan büküm biraz kafam karıştı ve sadece üç kitabın tüm endişelerimi açıklayacağını ve ikinci olarak, kitabın aniden sona ereceğini umabilirim !!!! Açıkçası, bu yüzden dışarı çıkmak ve son kitabı satın almak için sabırsızlanıyorum, ama hadi !!! Filmler böyle biterse, istenen çok şey bırakacaktır. Her neyse, üçlemeyi bitirmek için üç kitaba geçiyorum (ya da öyle mi? Dördüncü bir kitap olması gerektiği hakkında söylentiler duydum?!?).

mrbondart

I though that this would be better than it was. It was recommended by several people, but I thought that the author considered socio-economic class a game to be played rather than giving it the serious consideration it deserves as an identity category rooted within a powerful system of economic oppression.

mrbondart

For whatever reason I just could not get through this book. It went from a semi-fun memoir to a whine fest to a lesson in religion to a lesson in culture back to semi-fun and repeat. Not enjoyable for me, which is too bad because I really anticipated reading it.