bezra

Alexandra Bezrukova Bezrukova itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Alexandra Bezrukova Bezrukova itibaren Texas

Alexandra Bezrukova Bezrukova itibaren Texas

bezra

Yirmi kişilik bir laboratuvarda çalışmanın üzücü yanı, sadece sinirleri rahatsız eden iç düşünceler üzerinde durmak için çok fazla zamanımız olmasıdır. Kuarklar ve Tanrı, ışık ve siyasetten ve her şeyden önce yaklaşmakta olan zombi özür dileriz. hepimiz Zombie hayatta kalma rehberinin kopyalarına sahibiz ve hepimiz bunun gerçekleşmeden önce sadece bir zaman meselesi olduğunu biliyoruz. Gerçekte, savaş istasyonlarını organize etmek, zayıf noktaları çözmek ve diğer herkesin hayatta kalmasını sağlamak için hangisinin zombi yem olarak en iyi hizmet edeceğimizi belirlemek için çok fazla saat harcandı. BÜYÜK inek olduğumuzu söylemiştim, değil mi?

bezra

Fierce Invalids ve Roadside hariç, şimdiye kadar okuduğum her Tom Robbins kitabını sevdim (hepsini burada göndermeyeceğim). Bu ikisi biraz sürükledi, ama yine de iyi okumalardı. Yazma stilini çok seviyorum. Romanlarının gerçek okuması bir zevktir.

bezra

Eğlenceli, kolay okunur.

bezra

I guess I needed a light read; this sucked me in.

bezra

This is a delightful series, though I have not read a few in between this and about the fourth one. Very calming, full of charm but not the least bit icky. Though I can't recall the exact conversation, I think my favourite bit in this one is when Mma Ramotswe asks her assistant, Mma Makutsi the meaning of QED. Mma Makutsi's answer, given hesitantly, was to the effect that possibly it might mean "There, see?, or That's that, isn't it". I recommend this series when the mind is too full for anything that requires intense concentration - it is never boring, just serenely lovely.