jenishpated115

Jenish Patel Patel itibaren Furmanovka, Kaliningradskaya oblast', Rusya, 238632 itibaren Furmanovka, Kaliningradskaya oblast', Rusya, 238632

Okuyucu Jenish Patel Patel itibaren Furmanovka, Kaliningradskaya oblast', Rusya, 238632

Jenish Patel Patel itibaren Furmanovka, Kaliningradskaya oblast', Rusya, 238632

jenishpated115

İyi kitap, bazen kafa karıştırıcı, ama hoşuma gitti.

jenishpated115

Gerçekten beğenmedim.

jenishpated115

Okuduğumdan beri biraz zaman geçti, ama yine de üzerimdeki etkisini hatırlıyorum. derin duygusal ve bir eggers enfatuation başlangıcı, ben bu kitap iyi bir zihinsel sarsıntı (tatlı değil, süt tür) arayan herkese tavsiye ederim.

jenishpated115

Bu kitap, yetenekli ve ilginç bir genç kızın büyümesini ve gelişmesini inceleyerek, ilişkilerimizin ve rol modellerimizin bizi nasıl tanımladığını ve bize öğrettiğini ve başarısız olduğumuzu gösteren harika bir iş çıkardı. Yazı, zaman geçtikçe hızlı bir şekilde tarihlendirilecek pop kültür referanslarıyla doluydu, ancak karakterlerin tasvir edildiği şekilde gerçekçi bir genç hissi veriyor. Romantizm, sadece okumakla kalmayıp gerçekten hissedebildiğim ve görebildiğim klişelenmemiş açıklamalarla iyi yapıldı. Öncül çok benzersiz bir şey değildi, ama yine de eğlenceli bir hikaye. Gerçekten iyi bir roman!

jenishpated115

I highly recommend Second Glance by Jody Picoult. It is very different than the other books I have read that she has written. It is a mystery and a very well written one. It thouroughly creeped me out. It is about a piece of land that is being haunted because it is a supposed Indian burial ground. I think that this would be an excellent book club book. It has some very mild language and a couple of adult situations, but nothing explicit.

jenishpated115

Very nice book