amandasiqueira

Amanda Siqueira Siqueira itibaren Berubarinagar, West Bengal 735132, Hindistan itibaren Berubarinagar, West Bengal 735132, Hindistan

Okuyucu Amanda Siqueira Siqueira itibaren Berubarinagar, West Bengal 735132, Hindistan

Amanda Siqueira Siqueira itibaren Berubarinagar, West Bengal 735132, Hindistan

amandasiqueira

Genel olarak, bu kitap gerçekten keyif aldım. Tarzını beğendim ... seni karakterlere / arsaya çizme şekli. Hikayeyi hikayenin içinde sevdim. Birkaç ay oldu, bu yüzden aklımda daha taze olduğunda gözden geçirmeliydim, ama genellikle yaşlı Leo'nun böyle iyi hazırlanmış bir karakter olduğunu hissettim. Çok gerçek. onu çok iyi hissediyorsun ... onun üzüntüsü, hayal gücü çok gerçek (yani hayali dünya ve neden bu hayali dünyaya sahip olduğu hakkında böyle bir anlayış). Sizi ileriye taşıyan sürüş planını ve yazarların keskin, esprili nesirlerini de sevdim. Leo'nun bazı çizgileri beni çatlattı. Çok özgün ve akıllı olduğunu hissettim. Kız o kadar ilginç değildi ... Ancak, o (nicole) özlü bir şekilde hepsini bir araya çektiği "vay" pasajlarından hiçbiri yoktu. Sonu gibi hissettim, ve iyi bir son arsa-bilge, ama beni daha fazla isteyen bıraktı ... bundan daha iyi exaplain için yaratıcı değil :-) Bununla birlikte, hala 4 bizim 5 bizim dedi. Çok zevk onu okuyor. Kocasının kitabını okumak üzere. Yazılarında birbirlerini nasıl oynadıklarını görmek ilginç olmalı.

amandasiqueira

bunu bazen kıdemli ingilizce okuyoruz. Ben sadece sevdim çünkü yaklaşık 1500 kez daha önce kıyamet gördüm, asla iyi olduğunu bildiğim bu joseph conrad ol ve bu çılgın hikayeyi düşünen francis ford değil. bir gün, ormanda insan kafaları çitiyle korunan bir saray olmasını umuyorum.