ellenhada011d

Ellen Hada Hada itibaren Taradgaon, Maharashtra, Hindistan itibaren Taradgaon, Maharashtra, Hindistan

Okuyucu Ellen Hada Hada itibaren Taradgaon, Maharashtra, Hindistan

Ellen Hada Hada itibaren Taradgaon, Maharashtra, Hindistan

ellenhada011d

Bir kez telefonda Jonathan Lethem ile konuştum (Kasım 2004'te Wisconsin'de oy kullanmamı hatırlatıyordu). Kulağa biraz garip geliyorsa kulağa tatlı geliyordu ve ben de kitaplarını böyle hayal ettim. Sonra, Dakka, Bangladeş'te, bu kitap yarı yarıya çıktı ve bu yüzden eve uçak yolculuğu için aldım. Önce Anil's Ghost'u bitirmek zorunda kaldım, bu yüzden Montana'daki aileyi ziyaret edene kadar okumayı bitirmedim ve kayak yapmaya gitmek için bile çok soğuktu, bu noktada düzgün bir şekilde döşedim. Sersemledim ve ah adamım, onunla telefonda bir kez konuştum. Zarif, esprili ve keskinti.

ellenhada011d

Liseyi ve ortaokuldayken bunu okudum, bunun için sahip olduğum aşk miktarını hatırlıyorum. Bakın, çok sevdim, okul kütüphanemizden bir tür 'kaybettim' ve ödedim, muhtemelen daha ucuz bir seçenek olabilecek bir kitapçıdan bir kitapçıdan satın almış olsam bile. Ama OH NO, on iki yaşındaki kendim ilk okuduğum kopyayı almakta ısrar etti. Ve on yıl sonra, bunu hala en sevdiğim kitaplardan biri olarak düşünüyorum. Tamamen tutuklanan bir okuma ve hee! Kaplumbağa! En sevdiğim karakter, eller aşağı, Angela ve onun hayır diyememesi. =)

ellenhada011d

zayıflık duygu tutkularından kaynaklanır

ellenhada011d

Gerçek veganizmin ulaşılamayacağını kanıtlayan kitap.

ellenhada011d

Plaj-bumming-kitap.

ellenhada011d

"Les Miserables" benim en sevdiğim kitap. İyi ve kötü, zengin ve fakir ve sevgi dediğimiz duyguların yönleri, insanları nasıl değiştirdiği, yararına veya yok edilmesine karşı destansı bir mücadeledir. Bu temaları keşfetmeye çalışan yüzlerce kitap var, ancak Victor Hugo en iyisini yaptı. Listemde başka bir kitap okumuyorsanız, bunu okumalısınız. Kesinlikle benim için bir ıssız ada kitabı.

ellenhada011d

This volume unfolds like a murder mystery as Captain America and SHIELD follow up on reports of strange events hinting at deeper conspiracies. Going beyond the usual superhero fisticuffs, it has a bit of James Bond-style spycraft and romance. It's good enough to get me to read the next volume.