giulioabbasciano

Giulio Abbasciano Abbasciano itibaren Alga, Kırgızistan itibaren Alga, Kırgızistan

Okuyucu Giulio Abbasciano Abbasciano itibaren Alga, Kırgızistan

Giulio Abbasciano Abbasciano itibaren Alga, Kırgızistan

giulioabbasciano

Bu ücretsiz bir Noook kitap oldu ama bunu tavsiye ETMEM. Bu yazar, küçük bir Arizona kasabasında muhabir olan ana karaktere dayanan bir dizi başlatmaya çalışıyor. Karakterlerin tümü, tüm niteliklerinde üst sıralarda yer alıyor ve hayatlarını nasıl yaşayacaklarına dair en keskin kararları alıyorlar. Keyifli değildi ve dizinin geri kalanını okumayacağım. Not; Yazarın bilgileri kocası ve SIX CATS ile AZ'de yaşadığını söylüyor!

giulioabbasciano

Bu diziye bağımlı hale geliyorum. Karmaşık, ilginç, harika karakterler ve sonuna kadar tahmin etmenizi sağlayan karmaşık bir komplo.

giulioabbasciano

Bu, yaklaşık 60 sayfa uzunluğunda tek bir kısa hikaye içeren bir Dünya Kitap Günü kitabıdır. Hikaye öncelikle Malç Diggums'ı içeriyor, ancak Artemis ve Holly işin içinde. Yeterince eğlenceli bir saptırma ancak Artemis Fowl romanlarının yapmadığı hiçbir şey sunmuyor. İkinci el veya bir internet araması dışında bulamayacağınız için, sadece kalıp zor Fowl hayranları için olduğunu öneririm.

giulioabbasciano

İrlanda Kitap Mücadelesi'nde 3. Kitap, Şubat ayında bir kar günü için keyifli bir okuma oldu. Kapakta uygun bir şekilde Chocolat ve Toskana Güneşi'ni anımsatan kitap, İran'dan kaçan ve Ballinacroagh İrlanda'da Babylon Cafe'yi açan Aminpour kız kardeşlerin hikayesini anlatıyor. Romanın her bölümü, bir şekilde bölümün çizimine giren bir tarifle başlar. İlk başta kitabın kabarık bir romantizm olacağını düşündüm, ancak kız kardeşlerin onlarla birlikte getirdiği duygusal bagaj, kitabı İran Devrimi tarihinde dokunarak daha karmaşık hale getiriyor. Bir tarif ya da iki - özellikle fessenjoon - bir tavuk, ceviz, nar yemeği denemek için cazipim. Ayrıca, karakterlerden biri de İrlandalı Amerikalı ile evli olan yazar gibi romanda Croagh Patrick'e tırmanıyor.

giulioabbasciano

İNCELEME # 1: Bu sabahki uyanık günaha, Topluluğun bir bölümünü izleyerek güne başlamak için mücadele ettim (sağlam bir 9/10 sıralamasında, mükemmel 10/10 dereceli, televizyon komedileri Bo Derek, Parklar ve Rekreasyon'un arkasına düzgünce sıkışmış) The Best American Short Stories 2008: Salman Rushdie tarafından düzenlenmiş, yerel kullanılan kitap kulübesinde tek bir dolarlık banknot için aldığım küçük bir antoloji. Karen Russell'ın "Lemon Grove'daki Vampirler" adlı hikayesi 244. sayfadan itibaren bulunabilir, ancak hikayenin birkaç gün içimde bitmeyeceğinden, klavikuladaki ikiz delinme, şehvet ve pembe hikayeler gibi iltihaplanmadan şüpheleniyorum. açlık denen arzunun ve evlilik adı verilen yalnızlığın. Bunu sevdim. Bunu Karen Russell için bir öneri olarak düşünün.

giulioabbasciano

Ovu sam knjigu pročitala samo zato što sam morala - imala sam nekakav glupi referat. Užasna je!