alvie

Alvie S S itibaren Fligny, Fransa itibaren Fligny, Fransa

Okuyucu Alvie S S itibaren Fligny, Fransa

Alvie S S itibaren Fligny, Fransa

alvie

Bu kitap çok komik ve iğrenç ... Zekasını seviyorum.

alvie

Yaşadığınız mevcut mücadeleden daha Mesih için daha canlı olmanın nasıl olabileceğine dair olağanüstü bir kitap. Larry Crabb, Kutsal Yazıların belirli konular hakkında söylediklerini dikkatle inceleyen bir Hıristiyan psikologdur ve İsa'nın hayatına ve sözlerine göre tedavisini düzenleyen ve şekillendiren ve hayatlarını kavrayan kişidir. O, ilk önce Mesih'i takip eden, İsa'ya olan kendi ihtiyacı ve bu ihtiyaca semptomatik olan ahlaksızlığı ile tamamen temas halinde olan ve onunla birlikte sizi uçuracak insanların hikayelerini taşıyan bir psikologdur. İnanılmaz, tam anlamıyla inanılmaz bir acı hikayelerini paylaştıktan sonra, "Öyle olsaydınız Mesih'e canlı olmak nasıl bir şey olurdu?" Diye soruyor. Bu soru ile mücadele ve güreşte, okuyucu amaç ile içe bakmaya zorlanır: içeriden dışarıya değişim arzusu için dua etmek.

alvie

Okumak çok eğlenceli! Herkesin Marley gibi bir köpeği olmasını dilemek çok eğlenceli.

alvie

This was better than The Wrong Mother. It has all of the craziness, but the ending is just as strong as the book. Engrossing and terrifying. An amazing book.

alvie

A great book about a group of judges in jail who have court hearings in jail to handle prisoner disputes. Additionally, the are using a lawyer as a messenger to the outside to mail out extortion letters to unsuspecting gay men, threating to expose them.