rodzworld

Rodrigo Villanueva Villanueva itibaren Petersburg, NY 12138, Birleşik Devletler itibaren Petersburg, NY 12138, Birleşik Devletler

Okuyucu Rodrigo Villanueva Villanueva itibaren Petersburg, NY 12138, Birleşik Devletler

Rodrigo Villanueva Villanueva itibaren Petersburg, NY 12138, Birleşik Devletler

rodzworld

Bu kitabı her ebeveyne tavsiye ederim! Bayan Skenazy'nin geçen sene gittiğim bir konferansta konuştuğunu gördüm ve çok komikti! Yabancı tehlike ve her köşede dolaşan öcü adam hakkındaki tüm efsaneleri ortadan kaldırıyor. Okunmalı!!!!!!

rodzworld

Bu derlemede bahsetmem gereken ilk şey, suç prosedürel televizyon şovlarıyla yaşam boyu aşk ilişkim. L & O'lar, CSI'lar, Cinayet, Kemikler, liste uzayıp gidiyor. Ayrıca (yazarın işaret ettiği gibi) bu TV şovlarının sadece - TV Şovları olduğunu bildiğimi de belirtmeliyim. Adli bilimin gerçek durumunu veya dedektiflerin, adli antropologların, araştırmacıların veya psikolojik ve tıp profesyonellerinin gerçek yaşamlarını yansıtmazlar. Bu şovların temsil ettiği şey, bir suçun soruşturulması, kanıtlanması ve kovuşturulması süreciyle ilgili hikayeler için halkın görünüşte bitmeyen iştahıdır. "Küçük Çobanların Katili" bu kamusal büyünün yeni bir şey olmadığını gösteriyor. Bay Starr bize bugün bildiğimiz gibi adli bilimin 19. yüzyılın sonlarında nasıl geldiğini anlatıyor. Bir bilim dalının yükselişinin hikayesi kuru gibi görünse de, yazar bu hikayeyi Fransa'nın asla beğenmediği bir seri öldürme çılgınlığına giren Fransız bir "vagabond" olan Joseph Vacher'ın hikayesiyle değiştirdiğinde perçinlemeyi kanıtlıyor. görüldü. Bu adamın düşünülemez suçları, adli bilim, biyoloji ve nörolojinin ilerlemesinin yanı sıra popüler tabloid basınının yükselişiyle çakıştı. Halk anında bilimsel yöntemleri kullanarak tanımlama, sorgulama ve soruşturma için yeni tekniklerin entrikalarına kavuştu. Bu sorunların ötesine geçen Starr, bize, suçlarından suçlu olmayan birini harekete geçirmesi gereken ince delilik çizgisi üzerinde ilk tanıdık tartışmaları sunuyor. Bu elbette ölüm cezası üzerine de tartışmaya yol açıyor. Şüphelilerin ölçümleri ve detaylarının bir veritabanını saklamak, sakin kullanmak gibi, bugün kabul ettiğimiz suç çözme yöntemlerini (büyük parçalarda favori ekran üstü dedektiflerimiz sayesinde) ortaya çıkaran erkekler hakkında bilgi edinmek büyüleyiciydı, "serin" sorgulama teknikleri, kan sıçraması analiz ve kan ve diğer "sıvı" varlığını test etmek için kimyasal maddeler kullanarak. Sonuçta, "Ceza Niyeti" için güzel bir alternatif yeniden çalışır ve adli tıp ve suç soruşturması ile ilgilenen herkes için önerilir.

rodzworld

Bu kitap iyice zevk aldı ve dizide bir sonraki için sabırsızlanıyoruz.